יום ראשון , 7 אוגוסט 2022
חדשות רצות

זיפות גגות – מתי יש צורך בזה?

מכירים את הסימנים האלה? כתמים מכוערים על הקירות? גוון צהוב שחום מכוער שנע בקווים לא סימטריים על הקירות? אם אתם רואים את זה, כנראה שהגיע הזמן לזיפות גגות של אנשי עבודה בגובה. כתמים אלו מעידים על איטום לא טוב על הגג או באינסטלציה שלכם. לכן חשוב לבדוק זאת, ואם יש צורך בכך, יש להזמין זיפות גגות.

מה זה זיפות גגות?

איך זה עובד? מה זה בכלל? למה לא לאטום עם חומרים אחרים? יש לכם עוד שאלות? הגעתם למקום הנכון. לפני שאתם פונים לחפש שירות איטום גגות, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. כאן תוכלו למצוא את כל המידע שכדאי לדעת על זיפות גגות, מתי יש צורך בזה? מהו התהליך? ועוד.

איטום גגות / איטום קירות חיצוניים הוא תחום גדול, ישנם דרכים רבות לאיטום גגות, אך הדרך הפופולרית ביותר, השימושית ביותר והכי חשוב היעילה ביותר היא על ידי זיפות הגג. שיטה זו היא הזולה ביותר והיא הי אפקטיבית מכיוון שהזפת החום יכול לחדור לכל חריץ הכי קטן ולסתום אותו.

איך זה עובד?

תהליך הזיפות מתחיל בניקוי יסודי של הגג כולו מאבק ולכלוך, בשלב זה חשוב להקפיד לנקות את כל הפינות בכדי לאפשר הדבקה הרמטית של החומר. מיד לאחר הניקוי נוכל להתחיל בפריסת שכבה של חומר יסוד ביטומנית. חומר זה מחזק את החיבור של הזפת לגג.

השלב הבא הוא סתימת כל החורים והחריצים שאנו מצליחים לראות, אחר כך נמרח שכבה אחת של זפת ומעליה נשים בד יוטה. כך גם נעשה כאשר נשטח עוד שני שכבות נוספות של זפת.

לסיום, נמרח על הגג כולו סיד ודבק מעורבים על מנת למנוע מהשמש להזיק לזפת שעל הגג.

> קבלו מידע מקצועי באתר https://basis-s.co.il

Comments are closed.