יום שישי , 24 יוני 2022
חדשות רצות

כל מה שחשוב לדעת על ניתוח מתיחת בטן

לאורך השנים חשוב לרבים לשמור על תזונה נכונה, לשמור על כושר ולאמץ סגנון חיים בריא. אך לא בכל המקרים אנחנו מגיעים לתוצאות שלהן אנחנו מייחלים. בטן רפויה ועודפי עור ניתן לטפל בצורה יעילה ופשוטה על ידי ניתוח מתיחת בטן. הניתוח הינו ניתוח פלסטי המאפשר לגברים ונשים להסתכל במראה ולהיות מרוצים ממה שהם רואים. נשים רבות פונות היום לקליניקות שונות ברחבי הארץ במיוחד לאחר לידות שלאחריהן הבטן לא חוזרת להיות כפי שהייתה. המתיחה של הבטן בחודשי ההיריון גורמת להיחלשות סיבי האלסטין ולשרירי הבטן להיחלש. גם במקרים של ירידה דרסטית במשקל נוצרים עודפי עור לעיתים אינם נעלמים גם אם מבצעים תרגילים לחיזוק שרירי הבטן ואפילו מבקרים בחדר הכושר שעות רבות. 

מהם היתרונות בניתוח למתיחת בטן?

תוצאה אסתטית – היום עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם הניתוחים הפלסטיים ניתן להגיע לתוצאות איכותיות מאוד. הבטן המתקבלת לאחר הניתוח מוצקה יותר ובעל מראה חלק יותר, הבגדים יושבים טוב יותר על הגוף אפילו בביקיני. נשים רבות מספרות כי לאחר הניתוח הן חזרו ללבוש ביקיני מה שלפני כן הן נמנעו מללבוש אותו. 

התאמה אישית – ישנן שיטות שונות למתיחת הבטן, היום הקליניקות המקצועיות והאיכותיות מתאימות את סוג הטיפול לפציינט. כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר חשוב שהטיפול יותאם ברמה הגבוהה ביותר למטופל. 

מעלה את הביטחון העצמי – תחושת הביטחון העצמי והשלמה עם המראה שלנו הינה חשובה ביותר. רבים, גם נשים וגם גברים חשים לאחר הניתוח למתיחת הבטן עליה משמעותית בביטחון העצמי שהם. בנוסף, הם מקבלים מחמאות רבות ומי לא אוהב לקבל מחמאות?

מה חשוב לדעת לפני שעוברים ניתוח למתיחת בטן?

ישנן שיטות המצריכות אשפוז וישנן שלא דורשות אשפוז, הניתוח מתבצע בהרדמה כללית וישנם גם מקרים של ניתוחים קטנים שמתבצעים בהרדמה מקומית בלבד וטשטוש. כל אלו יוחלטו על ידי הרופא המטפל בהתאם לסוג הניתוח שיבוצע. בנוסף חשוב גם לדעת כי לאחר ניתוח מתיחת בטן על המטופלים לשטוף את האזור עם סבון מיוחד בלבד כדי למנוע זיהומים וגם להימנע מהרמת משקלים כבדים עד כחודש לאחר הניתוח.

Comments are closed.