יום שישי , 24 יוני 2022
חדשות רצות

האם כדאי לי לעשות ביטוח רכב בחברה גדולה או קטנה?

כל לקוח רוצה לקבל את התנאים הטובים ביותר לעסקה שהוא עושה ואין זה משנה אם הוא קונה בית או טלוויזיה. גם כאשר אנו עושים ביטוח רכב אנו נרצה לקבל את העסקה הטובה ביותר שיש. ומהי עסקה טובה בביטוחי רכב? אם כן עסקה טובה היא כאשר אנו משלמים פחות ומקבלים הרבה. אז איך נוכל להשיג את העסקה הזאת? התשובה היא שאנו צריכים לשים לב לחברת הביטוח שאליה אנו פונים.

ככל שחברת הביטוח יותר טובה כך העסקה שלנו תהיה יותר משתלמת. על רקע זה יש לציין כי זה פחות משנה האם החברה היא גדולה או קטנה מכיוון שיש בשוק גם חברות גדולות מעולות וגם חברות קטנות מעולות. בצעו מחקר שוק מקיף ובחנו מה כל חברת ביטוח מציעה לכם וכך תבחרו את חברת הביטוח הטובה ביותר שיש וזה שווה המון.

שימו לב לתנאי ביטוח הרכב

כאשר אתם באים לחתום על ביטוח רכב אתם חייבים לבחון מה הם תנאי הביטוח. כך למשל עליכם לבחון האם אתם צריכים לשלם השתתפות עצמית ובאיזה גובה היא תהיה, מהו ההחזר שתקבלו על תאונה, האם מגיע לכם גרר בחינם, מה הן העלויות של ביטוח הרכב ועוד ועוד.

עליכם להבין כי תאונה יכולה להתרחש תמיד וזה אומר כי אף אחד לא יכול לזלזל בתנאי הביטוח שלו. מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל חמש חברות ביטוח ולבקש מהם הצעה ואז לאחר שתקבלו את ההצעות השונות תשוו ביניהם ותבחרו את ההצעה הטובה ביותר שיש לכם וכך תוכלו לישון בשקט בלילה.

ביטוח רכב – אל תבחרו את הביטוח הזול בשוק

עוד הצעה שאנו רוצים לתת לכם היא שאם אתם עושים ביטוח רכב  אל תבחרו את ביטוח הרכב הזול בשוק. עליכם להבין שאם הביטוח הוא זול במיוחד הוא בטח מכסה מעט מאוד ולא משתלם. אז אל תבחרו את הביטוח היקר בשוק אך ביטוח זול במיוחד הוא דגל שחור שלא כדאי לבחור בו או לקחת את העסקה הזאת.

Comments are closed.