יום חמישי , 17 ינואר 2019
חדשות רצות

אקספון סלולר – נעים להכיר

אם אתם רוצים להוזיל עלויות של חבילות תקשורת וליהנות מיותר אופציות בתחום הסלולר -חשוב שתדעו כי לשוק הסלולר שהולך וגודל מבחינת תחרות בכל יום, הצטרפה חברה חדשה בשם אקספון.

אבל מה צריך לדעת על החברה הזאת? ואיזה מסלולי סלולר היא מציעה לקהל היעד וללקוחות שלה? כל התשובות בהמשך.

בעולם סלולרי ואינטרנטי תחרותי צצות כמעט בכל חודש חברות סלולר חדשות המצעיות מגוון מסלולי תקשורת אטרקטיביים. אחת החברות הבולטת בתחום היא חברת אקספון שמציעה מסלולים שנחשבים משתלמים במיוחד.

אקספון סלולר

אבל מה צריך לדעת על החברה?

אקס פון היא חברת סלולר שנמצאת בבעלותו של חזי בצלאל אשר הקים את החברה  בשנת 2004 . החברה מספקת שירותי טלפוניה בינלאומיים, שירותי תקשורת ואינטרנט. חברה זאת נחשבת שישית בארץ באספקת מסלולי סלולר ואינטרנט כמו גם טלפוניה והיא ביצעה שיתופי פעולה עם חברת גולן טלקום וסלקום.

אקס פון מציעה ללקוחות שלה מסלולי סלולר שנחשבים אטרקטיביים, דינאמיים ויציבים כאשר בין החבילות ניתן למצוא:

  • חבילת 19 ש"ח לחודש – חבילת סלולר הכוללת שיחות ללא הגבלה וגלישה באינטרנט בנפח של 10 ג'יגה. החבילה כוללת כרטיס SIM בעלות של 19.90 ₪ אותו ניתן לקבל במשלוח עד הבית או בדואר ישראל ללא עלות.
  • חבילת 29 שקלים לחודש – חבילה נוספת זאת מאפשרת ללקוחות שלה מסלול של 29 שקלים למשך שנתיים עם שיחות והודעות ללא הגבלה. החבילה כוללת כרטיס SIM בעלות של 19.90 ₪ אותו ניתן לקבל במשלוח עד הבית או בדואר ישראל ללא עלות.

מה צריך לדעת על חבילות הסלולר של אקס פון?

חבילות אלה  מאפשרות למנויים מחיר נמוך במיוחד של שימוש חודשי בסלולר ללא הגבלה אך זאת במידה ונעשה שימוש סביר של 5,000 דקות שיחה בחודש ו 5,000 הודעות. חשוב לדעת כי במידה וישנם חריגות ישלמו הלקוחות תעריפי חריגה מהשיחות וההודעות, כגון 0.20 אגורות לדקת שיחה ו 0.10 אגורות להודעת טקסט. במידה וישנה חריגה מהשימוש הסביר – תתבצע האטה של הגלישה.

עם זאת חברת אקספון עדיין נחשבת לטובות ואטרקטיביות ביותר שישנן כיום בשוק הסלולר!

 

Comments are closed.