יום שלישי , 2 מרץ 2021
חדשות רצות

מה זה רישום BDI?

לבנקים השונים בישראל יש רישום על כל אחד מהלקוחות שלהם וזאת על פי הוראה של בנק ישראל. ההוראה הזו נועדה לאפשר לבנקים לתת ללקוחות הלוואות עם תנאים משתנים או להימנע מלתת הלוואות וזאת על פי רמת הסיכון שהם משייכים לכל לקוח. בדרך זו הסיכון עבור הבנקים הרבה יותר נמוך.

> כדאי להכיר: תשואות ייעוץ משכנתא

רישום BDI – ההתנהגות שלכם מול הבנק

רישום BDI הוא רישום של מה שקרה כאשר הייתם צריכים להחזיר הלוואות. האם היו דחיות תשלומים, שמא עמדתם בכל התנאים והאם הצלחתם להחזיר את ההלוואה במלואה. ככל שההתנהגות שלכם מול הבנק תהיה טובה לאורך זמן, כך הדירוג שלכם יעלה ויתאפשר לכם להשיג הלוואות ותנאים קלים יותר מהבנק.

הפחתה של הסיכון מצד הבנק

המטרה של רישום BDI היא הפחתת הסיכון מצד הבנק, זאת כאשר עבור הלקוח זהו דבר שיכול להיות בעייתי לעתים. במידה ואדם מסוים אינו יכול לקחת הלוואה מהבנק אזי תמיד תהיה לו אפשרות לקחת הלוואה מחברות פרטיות אשר יוכלו להציע לו תנאים לא פחות טובים לעתים. כך שרק צריך לבחון את האפשרויות השונות שתהיינה קיימות בעניין הזה.

מחיקה של רישום BDI שלילי

ישנם מצבים בהם יהיה ניתן לערער על רישום BDI שלילי, כך שלאחר מכן תוכלו לקבל תנאים טובים יותר ואפשרות לנטול הלוואות מהבנק. לאור זאת יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם פונים במידת הצורך אל חברה מקצועית אשר מתמחה במתן ייעוץ וסיוע פיננסי וזאת כדי שתוכלו להשיג מענה מיטבי בכל הנוגע לרישום ה – BDI שלכם. כך תוכלו להצליח להשיג את ההלוואה לה אתם זקוקים ובצורה הקלה ביותר שניתן להעלות על הדעת. פשוט פנו אל מקצוענים כדי שיוכלו לעזור לכם בעניין.

> קבלו מידע מקצועי בהרחבה באתר תשואות פיננסים

> קראו גם על משכנתא לתושבי חוץ באתר תשואות

Comments are closed.