יום חמישי , 17 ינואר 2019
חדשות רצות

אורי לופוליאנסקי איש של נתינה וחום

יש אנשים שמוצגים לא פעם בתקשורת כאנשי נתינה, אנשים של חום ותמיכה, כי כך הם רוצים שיציגו אותם, יש מי שגורם להם להיראות כך. עניין של יחסי ציבור. מי שמכיר אותם באמת יודע שזה לא כך ולעיתים גם הציבור נחשף לסיפורים שסותרים את האמת שהם מבקשים להציג או להיות מוצגים דרכה.

אך יש אנשים, לא מעטים, שהם אכן כאלה והם לא מבקשים להציג את עצמם כך, הם לא מחפשים יחסי ציבור שיהפכו אותם לאנשי נתינה, הם יודעים שאין הנחתום מעיד על עיסתו והם לא צריכים יחסי ציבור שיעידו עליהם, רק המעשים יעידו כי הם אלה שקובעים. הם גם יודעים כמו אורי לופוליאנסקי שהאמת גדולה מכל דבר אחר, ואם מספיק אנשים יודעים את האמת, אז זה מה שחשוב.

אורי לופוליאנסקי

אחת הדוגמאות לכך היא אורי לופוליאנסקי. סביר להניח שרובכם שמעתם את השם הזה, כי מדובר במי שהיה ראש עיריית ירושלים במשך חמש שנים אחרי כהונתו של אהוד אולמרט, מדובר על ראש העיר החרדי הראשון (והיחידי עד כה) שכיהן כראש עיר גדולה בישראל, הכי גדולה למעשה, מדובר על מי שהקים את ארגון יד שרה ובזכותו הארגון זכה להצלחה גדולה בארץ ואפילו הפך לשם דבר בעולם.

אך למרות זאת, הוא אף פעם לא חיפש פרסום וכבוד, אף פעם לא חיפש להעשיר את עצמו או את שמו אלא רק את הארגון אותו הוא הקים ועבורו הוא פעל. משנות השבעים עת הקים את הארגון ועד היום, הוא פעל רבות למען הארגון, גייס כספים, ודאג שהארגון יוכל לספק לכל מי שמגיע אליו, את מה שהוא צריך.

מעבר לכך, גם בחייו האישיים הוא נחשב אורי לופוליאנסקי לאיש נתינה וחום. מקרה אישי קשה ומזעזע אשר עבר הבליט זאת, כאשר למרות כל הכאב והכעס, הוא ביקש מבית המשפט למחול כי הבין שהדבר לא נעשה בכוונה וזה יכול לגרום לנאשמת נזק לכל החיים. זה רק מבליט עד כמה מדובר באיש של אמת, איש של נתינה אשר חושב על אחרים ולא רק על עצמו.

 

Comments are closed.