יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

טיול מאורגן לנופים הפראיים של קרואטיה וסלובניה

אם אתם מחפשים אחר חופשה נפלאה ואחר הדרך להגיע אל מקומות ייחודיים ואל המקומות המעניינים והמלהיבים ביותר – חשוב שתדעו כי טיול מאורגן לנופים הפראיים של קרואטיה וסלובניה, הוא טיול מקסים שמומלץ לצאת איליו בעיקר באמצעות קרוז:  הלוא הוא שייט בספינה ענקית ויוקרתית העוגנת באותם מקומות.

אבל מה צריך לדעת על טיול מסוג זה?

טיול או קרוז מאורגן אל קרואיה וסלובניה כולל שייט כיפי ורגוע במים בגווני טורקיז שממתינים רק לכם, הוא כולל עגינה בשלל  איים יפים ומרהיבים, ביקור בחופים מדהימים, כניסה אל מדינות מקסימות שקרובות למרכז אירופאי ותרבות בלקנית של דרום אירופה.

כאשר חשוב לדעת כי סלובניה וקרואטיה הן שתי מדינות בלקן נפלאות שהפכו עם השנים ליעד מבוקש על ידי תיירים בכל העולם וזאת בשל היכולת ליהנות מטיול מושלם ויוצא דופן בין אם מדובר בקרוז שבו עוגנים במקומות ויעדים שונים, לבין אם הגעה ליעדים בטיסה ושהייה ממושכת במדינות אלה.

קרוז מאורגן

קצת על טיול בסלובניה וקרואטיה

סלובניה וקרואטיה מאפשרות עבור רבים יעדים יוצאי דופן בהם חופים מקסימים, איים קסומים תוך היכולת ליהנות משייט אל היעד באוניה המציעה חופשת הכל כלול ויום טיול מאורגן בחופים שלל מדינות המציעות למבקרים את הרי האלפים היולים, נופים של דבורבניק, את האיים של יוון, ועוד, כאשר הכל נעשה באמצעות שהייה בספינה שהיא בעצם מלון חצי פנסיון כיפי במיוחד!

סיור בנופי קרואטיה מאפשר מפגש עם תרבות עשירה, הכרות עם שפה חדשה ימי טיולים עם הסברים על ההיסטוריה של המקום, שופינג בזול, טיולי ברחובות מדהימים ושווקים שוקקי אדם, ביקור בקדדרלות נפלאות, טיולים אל תצפיות נפלאות ועוד.

ומה כולל קרוז אל יעדים כאלה?

קרוז הוא הוא שייט לקרואטיה וסלובניה כולל מלון ענק על בסיס פנסיון מלא בו אפשר ליהנות מארוחות ומזנון עשיר, מחדרי מאובזרים, בריכות שחייה ושייט בספינה מדהימה במיוחד עמה תוכלו להגיע אל שתי המדינות הנפלאות ואל שאר יעדים מרהיבים.

לסיכום, חופשה משפחתית, זוגית ואפילו חופשה עם חברים יכולה להיות אל יעדים נפלאים והכל באמצעות ספינת תענוגות שבה הכל כלול והטיולים המאורגנים נפלאים!

Comments are closed.