יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

אתכם בכל גובה: איטום גגות בסנפלינג

איטום גגות בסנפלינג הפך לפופולארי ביותר בשנים האחרונות, היות ובצורה הזו ניתן לאטום את הגג מכל הזוויות בצורה פשוטה ומהירה ביותר. כמובן שעל מנת ליהנות מכל היתרונות האפשריים בשיטת האיטום הזאת, יש צורך לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה בלבד. רק חברה ברמה גבוהה, תוכל להבטיח לכם גג אטום ותקרה יבשה ונטולת נזילות במשך החורף. חברה מסוג זה תדאג להעסיק אך ורק עובדים מקצועיים ומנוסים, להשתמש בחומרים בעלי תו תקן מחמיר וכמובן להשקיע בעבודה איכותית ומקצועית בלבד. חברה מנוסה תדאג לבחור עבורכם את חומר האיטום המתאים ביותר לגג שלכם, בהתאם לתשתית הגג. חברות חובבניות עלולות להתאים סוג איטום שאינו מתאים לתשתית, דבר שיגרום לקילוף של כל השכבה העליונה וכתוצאה מכך לגג שיהיה נתון לסכנת רטיבות ונזילות.

איטום גגות בסנפלינג – מה חשוב לכם לדעת?

כאשר מדברים על עבודות גובה, יש צורך כמובן להתייחס לשמירה על הבטיחות, הן של העובדים והן של העוברים והשבים ברחוב. לכן לא חשוב אם מדובר על איטום גגות, איטום קירות, ניקוי חלונות או כל עבודת גובה אחרת, חשוב מראש לבחור לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, אשר שמה דגש משמעותי על תקנות הבטיחות הרלוונטיות. עובדי האיטום חייבים עבודות גובהלהחזיק בתעודת הכשרה המאשרת שיש להם את ההסמכה הדרושה כדי לבצע את סוג העבודות הדרוש מהם. מעבר לכך, חשוב לוודא כי העובדים מבוטחים בביטוח ספציפי המכסה מצב של תאונת או נפילה בזמן הסנפלינג. מבחינת היתרונות, עבודות איטום המתבצעות בסנפלינג נחשבות למהירות, איכותיות ויעילות יותר, מאשר כל סוג אחר של עבודות הנעשות לצורך איטום המבנה. באמצעות שימוש בסנפלינג, העובד יכול להגיע לכל נקודה ובכל זווית, ללא צורך בשימוש בפיגומים או סולמות שמסרבלים ומאטים משמעותית את כל התהליך. כאשר מדובר למשל על גג של מבנה המלא במכשולים שונים, כגון כמות עצומה של דודים, השימוש בסנפלינג מאפשר גישה נוחה יותר ועבודה מהירה יותר.

לסיכום, איטום גגות בסנפלינג הפך לנפוץ במיוחד בשנים האחרונות, היות ואנשי רבים מבינים את הקלות והפשטות שהדבר מוסיף לעבודה. במידה ומשתמשים בשירותיה של חברה מקצועית, ניתן לקבל עבודה יעילה ומהירה יותר.

Comments are closed.