יום שישי , 26 אפריל 2019
חדשות רצות

תוספי התזונה המומלצים זמינים באתר bteva

כיום תוספי תזונה הם חלק נורמטיבי בכל בית, ורבים מאיתנו צורכים תוספי תזונה שונים, אם ויטמינים, מינרלים או שאר חומרים החיוניים לגוף לתפקודו התקין, ולפעמים נעלמים בבעיות בריאות שונות או עקב אורח החיים המודרני הקיים.

מהי איכותם של תוספי תזונה ומדוע לצרוך אותם?

אין אנחנו מספקים כיום לעצמנו, ברוב המקרים את כל מה שהגוף שלנו צריך. מדוע זה כל כך מורכב? פשוט מעצם ההפיכה של המזון שלנו למזון שאינו טרי תמיד, מיוצר ומעובד במפעלים, וכך הוא מאבד הרבה מהחיות הטבעית שלו, שבמקורה אמורה להזין אותנו. מזון כיום נהפך לדבר מה שניתן לצרוך על הדרך מצד אחד, בדרך לכל מקום אחר, לעבודה או לבילויים. ומצד שני, מדובר במזון שנצרך למען הנאה חושית, תענוגות החיים, שלפעמים התבלבלו לנו, ואנחנו מטגנים, מפחמים, צולים ומקרינים את המזון שלנו יתר על המידה, כך שהוא מאבד רבים מהערכים התזונתיים שלו.

לשם כך יש לנו תוספי תזונה, שמחפים על הפער הזה שנותר לנו באורח החיים. אם המגנזיום כמינרל, נעדר מתזונתנו, למשל, אז נוכל להוסיף אותו כתוסף ולהמנע מבעיות שנוצרות מחוסר במגנזיום כמו רעידות קלות בכל מיני מקומות בגוף.

תוספי תזונה מומלצים

מחירים אטרקטיביים לתוספי תוזנה מומלצים באתר bteva

באתר שלנו תוכלו למצוא את כל אותם תוספי תזונה מומלצים במחירים הכי טובים שיש, כמו מולטי ויטמינים ומינרליים, חומצות אמינו, תוספי צמחי מרפא, כמו כורכום למדל, פרוביוטיקה לסוגיה ועוד. בלחיצה קלה על הכפתור, אתם עוברים לחנות המקוונת שלנו, וחווית הקנייה שלכם יכולה להיות פשוטה מאוד, ממש בלי לצאת מהבית.

ייעוץ מאנשי מקצוע

אם אתם מחפשים ייעוץ מאנשי מקצוע בהתאמת תוספי המזון, אתם מוזמנים לפנות למבחר הנטורופתים שלנו, הן בחנויות עצמן והן ברשת האינטרנט, ונוכל להתאים לכם את התוספים הטובים לכם ביותר.

כיום, בעידן שהכל פשוט ואפשרי יותר, שווה לקחת את הבריאות בידיים, להפחית את כל מה שעושה לנו לא טוב, ולהעלות את המינונים של מה שגורם לנו נחת, כמו תוספיח התזונה למשל. זו בריאות ישירות מהטבע.

Comments are closed.