יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

חברת נסיעות מומלצת לטיול באיי סיישל

איי סיישל נמצאים ממזרח לאפריקה, וביקור בהם מפגיש אתכם עם מגוון רחב של תופעות טבע ייחודיות. טיול באיי סיישל מהווה אטרקציה לכל המשפחה וגם לזוגות וליחידים. באיים תוכלו להכיר תרבויות אקזוטיות ונופים ייחודיים של האוקיינוס ההודי. איי סיישל נמצאים כ-1600 קילומטרים ממזרח לאפריקה וניתן להגיע אליהם בטיסה ואז לצאת להפלגה, או לשלב ביקור בהם עם טיול באיים הסמוכים ראוניון מאוריציוס ומדגסקר. שמם של האיים נובע משמו של שר האוצר הצרפתי באמצע המאה ה-18 והאיים עברו לשליטה בריטית בתום מאבק ממושך ב-1814.

מדובר בקבוצת איים גדולה (155 במספר)אבל רק 33 מהם מאוכלסים (בפחות מ-100 אלף נפש) ומהווים אטרקציה לתיירים מהמערב אשר מעוניינים להכיר צורת חיים שונה ואקזוטית. שייט נהרות וטיול באיי סיישל יכלול מפגש עם אוכלוסייה מגוונת של צאצאי מתיישבים אנגלים וצרפתים וגם צאצאים של שבטי עבדים שהובאו למקום. טיול באיי סיישל מאפשר לכם להכיר עולם עשיר של בעלי חיים וטבע, ציפורים נדירות, צבים ויערות גשם. בסיישל נשמרו תרבויות מסורתיות של תושבי האיים.

טיול באיי סיישל

האי הגדול בסיישל נקרא "מאהה" ויש בו שמורת טבע תת מימית שאפשר לצפות בה עם סירה מזכוכית. במקום זה ישנה אפשרות גם לצלילה למי שמעוניין. אי מרכזי נוסף נקרא "פרלין" ויש בו מפעל לייצור שמן קוקוס  ובין היתר גם סלעים מרהיבים. טיול לאיי סיישל כולל גם ביקור בעיר הבירה ויקטוריה עם שרידים מהשלטון הבריטי, שהסתיים באי  עם מתן העצמאות ב-1976.

את הטיול באיי סיישל מומלץ לבצע באמצעות אוניית טיולים אשר באמצעותה תכירו גם את האיים הסמוכים (ראוניון, מאוריציוס ומדגסקר). טיול באוניה יאפשר לכם להכיר היטב את עולם האיים, בניגוד לטיול ברכב שימנע מכם גמישות ויסבך את המעבר בין האיים. טיול באוניה יאפשר לכם גם ליהנות מחברה נעימה של מטיילים לשמוע הרצאות וליהנות ממופעי בידור ואירועים חברתיים שצוות האוניה יארגן במיוחד עבורכם. טיול באוניה מעניק לכם ערך מוסף בזכות האפשרות להימנע מדאגות לגבי לינה וארוחות וליהנות מהאטרקציות הרבות שאיי סיישל מעניקים לתיירים המבקרים בהם.

Comments are closed.