יום שישי , 4 דצמבר 2020
חדשות רצות

שיעורים פרטיים באנגלית – שווה להשקיע

לימודי אנגלית באינטרנט הם מהמקצועות היותר שימושיים וחיוניים שנלמדים בבתי הספר. ובין אם האנגלית שלכם היא בסיסית מאוד או אפילו מתקדמת, המון מחליטים לשפר אותה באמצעות שיעורים פרטיים. כאשר היתרון המרכזי של שיעור פרטי הוא היעילות והמהירות של תהליך הלימוד והשיפור.

למה תלמידים פונים למורה פרטי?

הלימודים בבתי הספר מתקיימים לרוב בקבוצות גדולות ולכן תלמידים שאולי קצת מתקשים יכולים להתפספס. על מנת לענות על הצורך ביחס אישי ופרטני לרמת התלמיד, הרבה תלמידים פונים למורים פרטיים באתר לימוד נעים. במהלך הלימוד המורה מסוגל להתאים את החומר הנלמד לרמה של התלמיד, ולהתמקד בנושאים ספציפיים שצריכים חיזוק. כמובן כל זאת בעבודה מול הפער שפעמים קיים מול התוכן שנלמד בכיתה בבית ספר. 

יתרונות באנגלית 

ישנם יתרונות רבים לשיעור פרטי באנגלית, והבולט ביניהם הקניית ביטחון בשפה. ישנם המון תלמידים בעלי ידע ואוצר מילים מרשים שעדיין לא מסוגלים לנהל שיחה באופן רציף ונכון באנגלית, מה שמעיד על חוסר ביטחון בשפה. על כן במסגרת פרטנית המורה יכול לעודד את התלמיד לנסות להתבטא ולנהל שיחה, מה שיכול להעלות את הביטחון ביכולת שלהם לנהל שיחה רציפה ולהתבטא בצורה נכונה.

נושא נוסף שניתן לשים עליו יותר דגש דווקא במסגרת של שיעור פרטי לעומת לימוד בקבוצה גדולה יותר הוא שיפור טכניקת המענה על אנסינים, שרווחיים מאוד כמעט בכל מבחן באנגלית. כאן ניתן לתת טיפים ספציפיים שיעזרו לפתור את השאלות בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר. בהמשך לכך ניתן גם לעבוד גם על שיפור הזמנים במבחן. כידוע ההתמודדות מול הזמן במהלך מבחן מעלה את רמת הלחץ וגורמת לטעויות מיותרות. לכן במהלך שיעור פרטי אפשר לעבוד על מה שמעכב את התלמיד במהלך מבחן ובכך להוריד את הלחץ ובהמשך לקצר את הזמנים.

> בדקו מתי שווה לבדוק מורים לגיטרה

 

Comments are closed.