יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

מעצורי חנייה אולטימטיביים לרכב

מעצורי חנייה אולטימטיביים לרכב יכולים להפוך את החיים פשוטים ובטוחים יותר. כדי להימנע ממכות יבשות ולא נעימות בפח של הרכב, כדאי להתקין בכל חניה ובכל חניון מעצור חנייה שיסמן לנהג של הרכב שהגיע הזמן לעצור. נהגים רבים לא בטוחים מתי בדיוק הם נכנסו לחניה בצורה מושלמת ומתי הם צריכים להתקדם עוד טיפה. כתוצאה מכך, נוצרים לא פעם מצבים לא נעימים בהם מתקדמים קצת יותר מידי, כך שמקבלים מכה לא נעימה מהקיר שנמצא בקדמת הרכב, העמוד הנמוך שנמצא מאחורי הרכב (ולא נראה במראות) או אפילו מהרכב של השכן. אבל מעצור החניה בעצם ימנע בצורה מכאנית מהגלגלים להתקדם יותר מידי, ובכך ישמור הן על הנהג, הן על הרכב והן על הרכוש של השכנים. ניתן היום למצוא לא מעט דגמים שונים של מעצורי חנייה מגוונים, אשר מסדירים את חניית הרכבים באופן מסודר ובטיחותי יותר.

מעצורי חנייה אולטימטיביים לרכב – כל מה שחשוב לדעת בנושא

כאמור, ניתן היום למצוא דגמים שונים של מעצורי חנייה, המגיעים בגדלים שונים, צבעים שונים וכמובן עשויים מחומרי גלם שונים. למשל, ניתן למצוא מעצור חניה לרכב המגיע בגודל של 1.9 מטר ועשוי מפלסטיק קשיח. מעצור זה משמש בתור פס עצירה לפני קיר, דלת מחסן, חניה צמודה או אבן שפה. ניתן להשתמש במעצור הזה כדי להסדיר חניות במגרש חניה ציבורי או בחניון פרטי, להפריד בין נתיבים במפעלים וכבישים וכדומה. מדובר על מוצר בעל עמידות גבוהה מפני שחיקה הנוצרת כתוצאה מנסיעת רכבים, גשם ושמש ישירה. ניתן למצוא מעצורי חניה אלו עם אחריות ל – 5 שנים. כמו כן, ניתן למצוא מעצור חניה לרכבמעצור חניה לרכב העשוי מגומי קשיח ועמיד. ניתן להתקין אותו באותם המקומות בדיוק, כמו במקרה של מעצור הפלסטיק אך הוא מבטיח עמידות גבוהה יותר לאורך זמן. ניתן לפרק ולהתקין אותו מחדש במידת הצורך, בצורה פשוטה וללא צורך בידע מיוחד.

לסיכום, ניתן היום למצוא מעצורי חנייה לרכב המגיעים בדגמים שונים, גדלים שונים ועשויים מחומרי גלם מגוונים. לצד מעצורי החניה העשויים מפלסטיק וגומי, ניתן גם למצוא מעצורים העשויים מpvc  וחומרים ממוחזרים.

Comments are closed.