יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

מרצה מרתק לנומורולוגיה

לצאת מן השגרה זה דבר מאוד חשוב אשר מאפשר לדעת יותר ולא ללכת באותם השבילים כל הזמן. כאשר עושים דברים בצורה שונה גם לומדים יותר על הדברים שאותם רגילים לראות בצורה אחת במשך של חיים שלמים, ואם מכניסים לכל מה שמתרחש מסביב סוגים שונים של פרשנויות, יכולים להתעמק בצורה שהיא כמעט אין סופית בכל מה שמתחולל בעולם הזה ואצל בני האדם ממתי שהם פה. דרך אחת של פרשנות היא על ידי שימוש בתורת הנומרולוגיה, כשאר אנשים בעלי היכרות מעמיקה עם הנושא  כמו ד"ר רמי שקלים יכולים להביא אל הרצאה מרתקת ולרמה שונה של מודעות.

הרצאות על נומרולוגיה

אותיות הופכות למספרים

השיטה הנומרולוגית היא דבר שקיים עוד ממתי שבו פיתגורס התהלך על פני האדמה והגה את המספר הפיתגוראי שלפיו לכל דבר בעולם הזה יש מספר אשר מייחד אותו, וכל מה שנמצא בהוויה הוא דבר שאותו ניתן לתאר על ידי אחד מן המספרים. הסדר הקוסמי בנוי מספרים, ולכל אחד יש את המספר אשר מייחד אותו.

בשיטה היותר מודרנית שאותה כבר רבים למדו להכיר, מדובר בנומרולוגיה מודרנית שבה יש תשע ספרות כאשר לפי השיטה הזו הופכים את השם של האדם למספרים ולפי כל זאת יכולים לקבוע את המזל של האדם על ידי צירוף וחישוב של שלוש קטגוריות שכוללות שת השם שלו, את יום ההולדת שלו ואת המספר אשר אליו משויכים כל המספרים של תאריך הלידה עצמו.

עושים מזה הרצאה נעימה

רוצים לדעת יותר על כל התורה המופלאה הזו של המספרים וכיצד היא התפתחה ממשהו שנוצר על ידי פיתגורס בכבודו ובעצמו אל מה שבו כל הנומרולוגים מבצעים שימוש נכון להיום?

ד"ר שקלים מעביר הרצאות על נומרולוגיה לצד כל מיני הרצאות אחרות בסגנון מאוד חוויתי אשר מביא את האנשים שנמצאים באותה הרצאה לצאת לא רק עם מידע חשוב לגבי תורה נפוצה בשימושה בכל תחומי החיים, אלא גם עם חוויה יוצא  דופן שבה מעמיקים אל עבר עולם המספרים והאותיות ולומדים על דרכים חדשות שמחברות בין האדם לבין היקום שבו הוא חי, עם יצירה של פרשנות לכל מה שמתחולל אצל האדם באופן פרטני ואצל העולם כולו.

Comments are closed.