יום שני , 26 אוקטובר 2020
חדשות רצות

הסרת שיער פנים עבור נשים ללא גילוח

לא מעט נשים בארץ סובלות מהתופעה המעיקה והמביכה של שיער פנים. אומנם במצב מושלם כולנו היינו נולדות חלקות, ללא שום שערה מיותרת, אך למעשה רובינו נולדו עם רמה כזאת או אחרת של שיער פנים. לא חשוב אם מדובר על שפם קטן, חיבור בין הגבות או שערות קטנות שנוטות לצמוח על הלחיים והסנטר, בכל מקרה מדובר בתופעה מטרידה שגורמת ללא מעט התעסקות ומבוכה ממש כמו מי שסובל מאף גדול וחושב כל הזמן על ניתוח פלסטי באף. לכן אין זה מפליא כי נשים רבות מחפשות ללא הרף שיטה שתוכל לספק להן הסרת שיער פנים עבור נשים ללא גילוח. הפעולה של גילוח הפנים נחשבת כפעולה גברית, אשר גורמת לא פעם ללא מעט חששות ורגשות שליליים. הדבר יכול לפגוע בביטחון העצמי של כל אישה, ולגרום לה להרגיש פחות נשית או פחות מושכת. לכן רוב הנשים נוטות להירתע משיטות שדורשות גילוח של שיער הפנים. מעבר לכך, הגילוח מחזק את השערה וגורם לה לא פעם להיות כהה ועבה יותר. כתוצאה מכך, הדבר פוגם במראה האסתטי של הפנים ומעניק תחושה מאוד לא נעימה בדומה למי שממש רוצה לעשות ניתוח הרמת חזה כי הוא נופל.

טיפולים אסתטיים

הסרת שיער פנים עבור נשים ללא גילוח – הדרך האידיאלית להתמודד עם הבעיה

אחת השיטות הטובות ביותר להסרת שיער פנים ללא צורך בגילוח, הינה שיטת ה – IPL. מדובר על שיטה שמשתמשת באחת מהטכנולוגיות החדישות והמשוכללות ביותר. טיפולים אלו אינם גורמים לתחושת כאב, לכן אין צורך להשתמש בשום סוג של הרדמה מקומית או אלחוש האזור. מבחינה בטיחותית, שיטה זו נחשבת לאחת השיטות הבטוחות ביותר, היות והיא אינה משתמשת כלל בקרינה. השיטה אינה גורמת לצלקות או כוויות, והיא נחשבת לאחת השיטות היחידות שמתאימות גם לנשים בעלות עור כהה. יש צורך לבצע טיפול באזור הפנים אחת לכל 4 שבועות, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. שיטה זו נחשבת לשיטה יעילה במיוחד, אשר מביאה לתוצאות מהירות ביחס לשאר השיטות הקיימות היום בשוק.

לסיכום, שיטה המאפשרת הסרת שיער פנים עבור נשים ללא גילוח, נחשבת לשיטה אידיאלית עבור לא מעט נשים. שיטת ה – IPL מאפשרת שימוש בטכנולוגיה חדישה, שכלל אינה משתמשת בקרינה ומתאימה גם לבעלות עור כהה.

Comments are closed.