יום חמישי , 17 ינואר 2019
חדשות רצות

סדנאות ניווט

אם אתם מחפשים יום גיבוש עבור עובדי חברה, תוכלו לבחור בימי הגיבוש המוכרים והסטנדרטיים, או שתוכלו לצאת מאזור הנוחות של ימי הגיבוש הבנאליים ולבחור ביום גיבוש בשטח אשר גולת הכותרת שלו היא סדנאות ניווט. על אף שלכאורה לא כל אדם אוהב פעילות בשטח, הרי שסדנת ניווט טובה היא סדנה שמספקת גם לאנשים אשר אוהבים יותר את הבילוי במתחמים הסגורים והממוזגים, לחוש תחושה עילאית של אדרנלין, מתח וחוויה ייחודית ואיכותית. אין ספק שכאשר בוחרים נכון סדנת ניווט עבור יום גיבוש לעובדים, אין עובד אשר לא ייהנה במסגרת יום הגיבוש.

סדנאות ניווט

מהן סדנאות ניווט

סדנאות ניווט הן סדנאות אשר מטרתן העיקרית היא ללמד את האנשים המשתתפים בהן להכיר את השטח, לזהות היכן הם מצויים ולנווט את דרכם על ידי שימוש באמצעים שונים. סדנאות ניווט מועברים בשטח עצמו על ידי מדריכים המנוסים בתחום הניווט. על ידי חלוקה לקבוצות ויצירת תחרות בין הקבוצות, כל האנשים המשתתפים בפעילות לומדים לנווט מתוך הנאה מוחלטת וחוויה תחרותית ואתגרית. הכרת שטח היא דבר חשוב ביותר. בסדנאות ניווט לומדים את כל מה שצריך לדעת על כל סוג שטח וכיצד יש לנווט בו ולהכיר בו בצורה הנכונה. לכאורה סדנאות מעין אלו מיועדות במיוחד עבור אוהבי הארץ והאדמה, אולם, גם אנשים אשר פחות אוהבים לטייל מוצאים את עצמם מתרגשים לנוכח החוויה החדשה הפורשת בפניהם עולם שלם ומעצים הנוגע לסביבה ולטבע.

כיצד בוחרים סדנאות ניווט עבור ימי גיבוש לעובדים

אם החלטת שסדנת ניווט היא הדבר האידאלי עבור עובדי החברה שלך, בכדי שהסדנא תהיה הטובה ביותר ובכדי שעובדי החברה יפיקו את המקסימום שבה, חשוב מאוד לבחור אותה בצורה נכונה. חשוב שאת הסדנה יעבירו מיטב המדריכים, אשר יודעים כיצד ללמד את כל יסודות הניווט בצורה חווייתית וייחודית ולהעניק כלים למשתתפי הסדנא לניווט עצמאי מוחלט. כמו כן, חשוב מאוד כי הפעילות אשר כוללת בה סדנא זו תהיה חווייתית וייחודית עבור כל אדם המשתתף בה. בחירת המקום האולטימטיבי עבור סדנאות ניווט כיום גיבוש לעובדי חברה, תסייע לעובדים שלך ליהנות מיום איכותי וחוויתי, בעל ערך מוסף של למידת מיומנויות ניווט שהם לא נחשו אליהם עד כה.

Comments are closed.