יום חמישי , 17 ינואר 2019
חדשות רצות

ייעוץ משכנתא לדירה שניה

זוגות צעירים רבים שואפים לרכוש דירה, על מנת להבטיח את העתיד הכלכלי שלהם. בשלב כלשהו של חייהם, יתכן והם יבחרו לרכוש דירה נוספת לצורכי השקעה. מדובר על אפיק השקעות פופולארי, היות ושוק הנדל"ן בארץ רק הולך ומתפתח עם השנים. מחירי הדירות ממשיכים לצמוח, ונראה כי לא חשוב היכן תבחרו לרכוש דירה, בכל מקרה יהיה מדובר על השקעה שתחזיר את עצמה ובגדול! השקעה בדירה נחשבת להשקעה טובה, בעלת תשואות גבוהות וסיכון מינימלי. אך לא כל זוג ולא כל משפחה יכולים להרשות לעצמה לרכוש דירה שניה מהחסכונות שלהם, לכן רוב האנשים זקוקים למימון. לצורך כך, ברוב הפעמים יש נטייה לגשת לבנק ולבקש משכנתא עבור רכישת הדירה. בשלב הזה חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתא לדירה שנייה, על מנת לקבל את המסלול האופטימלי והמשתלם ביותר עבורכם.

ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא לדירה שניה – כל הסיבות לא לוותר עליו

בעקבות הצמיחה במחירי הדירות והמצב הכללי של שוק הנדל"ן, בנק ישראל החליט להטיל הגבלות שונות על כל מי שמעוניין לרכוש דירה שניה. כלומר, לא כל כך פשוט לקבל משכנתא מהבנק לצורך רכישת דירה להשקעה, ולכן חשוב להבין את האופציות שעומדות לרשותכם. חשוב רק להדגיש כי לא מדובר כאן על מצב שבו מעוניינים למכור את הדירה הראשונה, לקחת משכנתא ולרכוש בעזרתה את הדירה השנייה. אלא מדובר על מי שמעוניין להחזיק בדירה הראשונה ולרכוש בנוסף לה דירה נוספת. במצב כזה, הבנקים לא מוכנים לתת משכנתא בשיעור של 50% מעל לערך הדירה, כלומר יש צורך להביא הון עצמי בשווי של מחצית מערך הדירה. יועץ משכנתאות מנוסה כמו צחי גרוסמן, ידע לנהל עבורכם את המשא ומתן מול הבנקים השונים, על מנת לספק לכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר. הוא יספק לכם מענה לכל השאלות ויבטיח את הייעוץ המקצועי שיאפשר לכם לבצע את הרכישה המיוחלת.

לסיכום, ייעוץ משכנתא לדירה שניה נחשב לעניין עקרוני שאין לוותר עליו. לפני שאתם חותמים על חוזה, מומלץ לדבר עם איש מקצוע מנוסה ומיומן, אשר בקיא בתחום וידע לספר לכם לגבי האופציות השונות שעומדות לפניכם.

 

Comments are closed.