יום שלישי , 19 ינואר 2021
חדשות רצות

מוסך נייד – אילו שירותים הוא מספק

המוסך הנייד כולל אביזרים וכלים רבים ולכן איש השירות המנוסה מסוגל לטפל בסוגים רבים של תקלות, להחליף ציוד וחלפים ולתקן את הליקוי שמנע מהנהג להמשיך בדרכו.

מוסך נייד לסיוע בבעיות עם האימובילייזר 

צוות מוסך נייד מיומן לסייע ללקוחות במקרים שבהם יש תקלה באימובילייזר והוא לא פועל. הצוות מנסה לתקן אותו ובמקרים רבים הוא מצליח. ואם מסתבר שיש תקלה חשמלית מורכבת, הוא מנתק את הפעילות של הקודן וכך הנהג יכול להמשיך בנסיעה ללא הפעלת קודן. מכיוון שבאופציה זו יש חשש לגניבה קלה של הרכב, הנהג מגיע לתחנת שירות תוך זמן קצר, כדי שהתקלה הטכנית תטופל ושהקודן יחובר שוב.

החלפת גלגל שיש בו תקר 

כמו כן, אנשי השירות מחליפים גלגל אם יש בו תקר. הם מוציאים את הגלגל הישן ומתקינים במקומו את הגלגל הרזרבי. הנהג יתקן בהזדמנות קרובה את הגלגל התקול כדי שיהיה לו תמיד גלגל חלופי באוטו.

חילוץ בשטח 

במהלך הטיולים ברכבי 4*4 קורה לא אחת שרכבים נתקעים בשבילים סלעיים, בוואדיות ובמיקומים נוספים אשר קשה לתמרן בהם. רכב החילוץ מגיע לשטח ומבצע כמה פעולות כדי לבצע חילוץ רכב בשטח וזאת באמצעות כבל כדי למשוך את הרכב, הרמה של גלגל ופעולות נוספות, כדי להצליח בפעולות חילוץ הרכב מהמקום בו נתקע.

טיפול ברכב נעול 

מי ששוכח את המפתח בתוך הרכב והרכב ננעל באופן אוטומטי, נמצא בבעיה כיוון שאינו יכול לנסוע עם האוטו. הפתרון לכך הוא המוסך הנייד. איש השירות מבצע כמה פעולות טכניות, כדי לפתוח את הדלת או את החלון ואז אפשר יהיה להגיע למפתחות ולצאת לדרך. 

החלפת מצבר 

בניידת השירות יש כמה סוגי מצברים ובהתאם לדגם הרכב, מחליפים מצבר.

 

Comments are closed.