יום ראשון , 7 אוגוסט 2022
חדשות רצות

הרצאות למורים, כי אף פעם לא מפסיקים ללמוד בחיים

המורים הם אלה שאיתם נמצאים הילדים בשלבי ההתפתחות הכי חשובים שלהם. כשילד נמצא במשך של כל שעות היום והצהריים במסגרת החינוכית, ניתן בעזרת הרצאות למורים שמעשירות את ידע המורה, להגיע אל תוצאות הרבה יותר טובות בשטח כי צוות ההוראה הוא כזה שלא מפסיק ללמוד אף פעם.

סביבת עבודה בטוחה

הנושא של הטרדות מיניות בסביבה שבה אנו חיים עירני יותר מאי פעם. יותר אנשים אינם מוכנים לשתוק ולקבל עליהם עונש של שתיקה, ויותר מעלים אל פני השטח, ולא רק, אלא גם לומדים כיצד ליצור מסביב להם אזור של עבודה בטוח. אחת מן ההרצאות שהיא בגדר של הכרח לכל מורה ולכל עובד היא בתחום של ההטרדות המיניות, עם כלים אפקטיביים שאיתם ניתן לקבל תחושת ביטחון גבוהה.

מלמדים הוראה בעידן המקוון

להיות מורים בתקופה הנוכחית זו משימה לא פשוטה. המורים מגיעים לאחר מידה מאוד מסוימת, וזה חשוב מאוד להעשיר את הלמידה הזו עם סוגים שונים של הרצאות, כאשר אחת מאלה היא איך להיות מורה בזמנים שבהם ילדים בקיאים בכל סוג של מסך ממוחשב. הרעיון הוא לרתום את הבקיאות הזו אל מקום של למידה, ולהסתייע בכל מה שמקוון עם רלבנטיות לנושא שאותו מלמדים בשיעורים בכיתה.

יוצרים דיאלוג חיובי

דיאלוג אמיתי מתחיל בהקשבה. בהרבה מקרים הורים לא מבינים את הילדים שלהם, ומורים לא מצליחים להבין את הילדים שאותם הם מלמדים בכיתה. התקשורת בין שני אלה יכולה לחוות שינוי משמעותי ברגע בו נעשה מאמץ אמיתי של המורה להבין את הרגשות של הילד עם דו שיח משמעותי שיביא בסופו של דבר את המורה להנעה של התלמיד למקום של למידה. הרצאה בתחום הזה מביאה כלי מאוד אפקטיבי וחשוב למורה, שיוצר תקשורת דיאלוגית רצויה.

> קראו גם מהי תרבות ארגונית

 

Comments are closed.