יום רביעי , 20 פברואר 2019
חדשות רצות

האם כלבי קינג צ'ארלס נוחים לאילוף

כלבי קינג צ'ארלס ידועים בחיבה שלהם לבני אדם, הם כלבים נוחים, מתוקים למראה הם מעולים לחברת ילדים וקשישים.  אבל מה צריך לדעת על כלבי קאבליר קינג צ'ארלס? האם כלבים הנחשבים נוחים לאילוף? כל התשובות בהמשך!

כלבי קינג צ'ארלס נמצאים בעולם כבר מהמאה ה 15, תוך שכלבים אלה נחשבים עדינים במיוחד, גוריהם נולדים בגווני של לבן וחום בהיר, בזמן שכלב בוגר יכול להגיע למשקל של  בין 7 קילו עד ל 12 קילוגרמים לגובה של 33 סנטימטרים! מה שמייחד את הכלבים האלה הוא המראה המתוק והפרותיי, האף הפחוס, גופו הרחב, אוזניו השמוטות והמראה הבובתי.

ומה לגבי אילוף?

כלבי הקאבלייר שתוחלת החיים שלהם יכולה להגיע עד ל 13 שנה, מעולים לשעשוע וניתן לאלף אותם בקלות על ידי חיזוקים חיוביים, משחק והתניה חיובית. חשוב לדעת כי הקינג צ'ארלס שפותח במאה ה 15 שימש באותן מאות לציד של חיות קטנות וללכידת מכרסמים תוך שניתן לאלף אותו באמצעות ממתקים לכלבים, חיזוקים חיוביים ומשחק.

הכלבים שליווי את אנשי החצר המלכותית בשל אופיים וחוכמתם, הפכו עד מהרה לכלבים מבוקשים בחצרות המלכים  וניתן לראות אותו מככב בתמונות שצוירו במאות האלה.

קינג צ'ארלס

עוד חשוב לדעת כי לכלבי קינג צ'ארלס שלל יתרונות ותכונות מעולות כגון: סבלנות, הסתגלות טובה לאילוף, יופי פנימי וחיצוני, מזג נוח, ועד היום הם משמשים ככלבים לאיתור פטריות, כמו גם כלבי ציד וכלבי עבודה המתאימים ככלבים טיפוליים והם מעולים לשעשוע ושימוש כבני לוויה לקשישים וילדים.

אם אתם בוחרים בכלבים אלה לאימוץ, תוכלו למצוא שלל כלבים גזעיים ומעורבים לאימוץ משלל עמותות. אם אתם מחפשים בתי גידול של כלבי קבלייר קינג צ'ארלס, בחרו בבית גידול אשר מאפשר יחס טוב לכלבים, אשר שומר על תנאי מחייה מעולים לגורים ולכלבים שנמצאים בו, שעובד תחת פיקוח וטרינרי, כמו גם בית גידול אשר מוסר גורים רק לאחר שנגמל מחלב אם. בכך תוכלו לבחור גור בריא וחזק.

Comments are closed.