יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

כיצד שומרים על ריהוט גן בשמש

רהיטי הגינה מהווים את השילוב המושלם בין האופציה לשהות באוויר הפתוח וליהנות מהשקט והשלווה של הטבע העירוני, לבין הנוחות והפינוק בישיבה על רהיטים נוחים ונעימים. אך על מנת לשמור על ריהוט הגן ברמה גבוהה ולאפשר לו שרידות לאורך זמן, יש צורך לשמור עליו בתנאים האופטימליים ביותר עבורו. אין ספק כי מזג האוויר הישראלי עלול להיות אכזרי עבור הרהיטים השונים ובכלל כל הציוד שלנו שמצוי בחוץ. קרני השמש הלוהטות מייבשות ולאט לאט יוצרות סדקים ברהיטי העץ המצויים בחוץ, הלחות הגבוהה יוצרת תנאים טובים להתפתחות של עובש ופטריות וישנם לא מעט חרקים ומזיקים שונים העלולים ליצור נזקים בלתי הפיכים ברהיטי הגינה שלנו. כמובן שהעמידות של הרהיט תלויה בקשר ישיר בחומר שממנו הוא עשוי, כאשר רהיטי פלסטיק או רהיטי מתכת למשל, יהיו הרבה יותר עמידים לקרינת השמש מאשר רהיטי העץ היוקרתיים. מצד שני, יצירת תנאים אופטימליים לשימור הרהיטים, יכולים להשפיע רבות על רמת העמידות שלהם לאורך זמן.

>>> באתר הום גרדן HomeGarden תוכלו לקבל ייעוץ לריהוט המתאים לכם

ריהוט גן

מהן הדרכים הטובות ביותר להגן על ריהוט גינה בשמש ?

כאמור, רהיטי גינה המצויים בשמש נוטים לפתח לא מעט בעיות שונות, כולל דהיית הצבע של הרהיט, יצירת סדקים בגלל שמש ישירה והתייבשות חומר הגלם ואפילו התפרקות איטית בגלל הטמפרטורות הקיצוניות. לכן חשוב להגן על הרהיטים, כדי למנוע את הצורך לרכוש בכל שנה סט חדש של רהיטי גינה. אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על ריהוט הגן, היא באמצעות התקנת פרגולה או סוכך שיצלו על הרהיטים וימנעו חדירה של קרני שמש ישירות. כמובן שהדבר יטיב גם על בני הבית, שיוכלו ליהנות מישיבה בשטח מוצל ומקורה לכל אורך השנה. מעבר לכך, ניתן לרכוש כיסויים מיוחדים המותאמים במיוחד לרהיטי גינה, אשר מסוגלים להאריך בצורה ניכרת את תוחלת החיים של הרהיט. כיסויים אלו יוכלו להגן על הרהיטים שלכם הן מקרני השמש היוקדות, הן מלחות מטורפת והן מחרקים ומזיקים שונים שעלולים למצוא ברהיטים שלכם את הבית האידיאלי עבורם.

לסיכום, חשוב לשמור על ריהוט גן שמוצב בשמש, כדי להאריך את תוחלת החיים שלו. מומלץ לכסות את הרהיטים בכיסויים מתאימים או להצל עליהם באמצעות סוכך.

Comments are closed.