יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

אנרגטיקה: מומחים בחסכון באנרגיה

חברת אנרגטיקה הינה חברה מוכרת וותיקה, אשר מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות לחיסכון באנרגיה. החברה נוסדה בשנת 1972, כאשר הייעוד המרכזי שלה היה ונותר – לייבא לישראל את הטכנולוגיות החדישות והמשוכללות ביותר אשר יאפשרו חיסכון אנרגטי משמעותי למוסדות, ארגונים, מפעלים וכדומה. החברה מקפידה לספק אך ורק את המכונות והמכשירים האיכותיים והמקצועיים ביותר, אשר יכולים לספק עבודה ברמה גבוהה, נצילות גבוהה, עמידות לאורך זמן וכמובן בטיחות ועמידה בתווי התקן המחמירים ביותר. רוב המכונות והמכשירים שחברת אנרגטיקה מספקת, מבטיחים לרוכשים אותם תשואה גבוהה והחזר מהיר של ההשקעה הראשונית. החברה מעסיקה אך ורק את טובי המומחים בתחום, כדי להעניק לכל לקוח את השירות המקצועי והאיכותי ביותר. החברה מספקת תכנון ואספקה של המערכת הדרושה עבור הלקוח, ביצוע והתקנה איכותיים במקום וכמובן ליווי טכני אישי ויחס אדיב לכל אורך הדרך.

אנרגטיקה

אנרגטיקה – מומחים בחסכון באנרגיה – המקום האידיאלי למי שמעוניין לחסוך בעלויות

כאמור, חברת אנרגטיקה מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים שונים, אשר יכולים להעלות את תפוקהת העבודה במפעל של הלקוח, תוך כדי הקטנת העלויות באופן משמעותי. כל לקוח זוכה ליחס אישי, במטרה להתאים לו את המערכת המתאימה ביותר לצרכים ולנסיבות האישיות שלו. החברה כמובן מתמקדת בטכנולוגיות החדישות ביותר, כדי לספק לכל לקוח את החיסכון המקסימלי באנרגיה. החברה מייצגת את טובי היצרנים בחזית הטכנולוגית, אשר מספקים מוצרים שונים הקשורים לתחום הקיטור, מערכות בקרה, מכבשים תעשייתיים וכדומה. החברה מספקת מחוללי קיטור, מחממי שמן, מבערי גז, דודי קיטור ומוצרים נוספים, אשר מספקים מענה איכותי ומקצועי לכל דרישה תעשייתית- קטנה וגדולה כאחת. החברה מספקת מערכות פיקוד מתוכנתות וברזי בקרה חדשניים, המספקים לכל מפעל ולכל מוסד את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

לסיכום, חברת אנרגטיקה הינה חברה מוכרת וידועה, אשר מספקת מגוון רחב של פתרונות תעשייתיים המאפשרים חיסכון באנרגיה. החברה מספקת לכל לקוח מוצרים מתקדמים, בהתאם לצרכים הייחודיים לו. שנים של ניסיון מובילות לשירות אדיב ומקצועי, תוך כדי ליווי אישי לכל אורך הדרך. החברה בעלת ניסיון עשיר בתחום של תעשיות העץ, תעשיות הטקסטיל, תעשיות המזון והכימיקלים.

 

Comments are closed.