יום שלישי , 26 מרץ 2019
חדשות רצות

ד"ר דייויד צבר מוביל בתחום פיסול הפנים

הפנים של האדם הם כרטיס הכניסה שלו אל עבר הרבה מאוד מקומות כאשר ישנה העדפה מאוד ברורה של אנשים יפים בכניסה אל מקומות עבודה ובבחירה של אנשים אל כל מיני סיטואציות חברתיות אחרות. הרצון להיראות יותר יפים הוא רצון מאוד טבעי, ועם תהליכים חדשניים של פיסול הפנים הנעשים על ידי ד"ר דיוויד צבר מומחה בטיפולים אסתטיים בפנים זה נעשה די ברור מדוע אנשים לא מתפשרים עד אשר הם משיגיעם את המראה הכי הרמוני עבור האזור הזה של הפנים שאיתם הם מקבלים משובים יותר חיוביים מכל האנשים.

מעניקים מחדש מראה הרמוני לפנים

לא לכולם יש מראה פנים מושלם, ואף הרבה מאוד אנשים אשר נחשבים בתור יפים עורכים סדרה קטנה או גדולה של טיפולים אסתטיים על מנת להיראות בעיני עצמם הכי מושלמים עם שינויים אשר מתרחשים באופן טבעי בגוף ככל שחולפות להן השנים.

טיפולים אסתטיים בפנים

המראה שאיתו מתחילים את שנות העשרים הוא לא כזה שנראה דומה בשנות הארבעים, ולכן לא מעט אנשים פונים אל טיפול פיסול אשר מסייע להשיב את המראה הזה ולפסל מחדש את הפנים עם תווי הפנים הכי מחמיאים וצעירים. פעולות של מילוי השפתיים, עיצוב הלחיים או שחזור של סנטר מכווץ נעשות בשיטות שונות של פיסול שמביא לתוצאות מאוד מחמיאות.

מה ניתן לעשות באמצעות טיפול זה

כל אישה או גבר שלהם יש נתונים מסוימים שאותם הם היו רוצים לעצב מחדש או לשחזר אל מראה שהיה קודם לכן, יכולים לפנות אל המרפאה על מנת לקבל את הייעוץ הראשוני, ורק לאחר שמבינים מה ניתן לעשות מבחינה רפואית למראה הנוכחי ואת העלות של כל טיפול וטיפול, יכולים להתקדם אל עבר קביעת התור וההמתנה אל קבלה של מראה חדש.

הטיפולים כוללים עם שפתיים משוחזרות, טיפול בלחיים שהן חלולות, עיצוב חדש של קו הלסת, מילוי מחדש של קפלים וקמטים עמוקים שנוצרו עם השנים ואף מילוי של שקעים מתחת לעיניים או תיקון של ליקויים שנוצרו לאחר ניתוח אף. האפשרויות של שדרוג המראה של הפנים הן רבות, ורק צריכים לרצות להיראות יותר טוב כדי להגיע לשם.

Comments are closed.