יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

דוד בן הרוש יבנה – כשבוחרים באדם הנכון, מצליחים!

אחת הדילמות הגדולות ביותר שעומדות בפנינו, במצבים שונים בחיים, היא לדעת כיצד לבחור את האדם הנכון לתפקיד הנכון. 

אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם הדילמה הזאת לא פעם. בין אם זה כשאנחנו רוצים לשכור מטפלת או מורה פרטי לילדים שלנו, כשאנחנו רוצים לשכור עורך דין או בעל מקצוע אחר שיספק לנו שירות, מול הקלפי כשעלינו להחליט במי אנחנו רוצים להצביע או כשאנחנו צריכים לבחור אדם מסוים לתפקיד בעסק שלנו. 

זו דילמה לא פשוטה, מאחר ויש לנו סט תכונות מסוים שיש למועמד כזה או אחר, ואנחנו צריכים לסמוך עליו שאכן הוא ידע לבטא אותן, הוא ידע להשתמש בהן ולהפיק תועלת מרבית, כך שאנחנו נוכל, בסופו של דבר, לקבל ממנו את מה שאנחנו מצפים. בחירה באדם הנכון, יכולה להיות הבדל בין הצלחה לכישלון. האחריות בסופו של דבר, היא שלנו, כי אנחנו ביצענו את הבחירה. 

מדוע דוד בן הרוש זו בחירה מובטחת

דוד בן הרוש יבנה, כיהן בתפקידים שונים בעיריית יבנה ולימים היה ראש עיר מאוד מוצלח. כשסיים את תפקידו הוא עבר לשוק הפרטי ועבד בנמל אשדוד. גם שם הוא הוביל תהליכים ופרויקטים שונים. 

זו דוגמא לבחירה באדם הנכון לתפקידים שונים. מעצם זה שיש לו ניסיון, ידע, כלים והכשרה נדרשת בשביל לבצע שורה ארוכה של תפקידי ניהול וביצוע. 

כשאנחנו בוחרים באדם כמו דוד בן הרוש יבנה, אנחנו יודעים שנקבל סט תכונות איכותיות, אשר יכולות לעזור לנו להוביל תהליכים קדימה, כפי שאנחנו מצפים ולראות תוצאות בהתאם. לא משנה אם מדובר בבחירה לתפקיד ציבורי או לתפקיד במגזר הפרטי. בסופו של דבר, הוא ידע לספק לנו את מה שאנחנו מחפשים. 

Comments are closed.