יום שני , 26 אוקטובר 2020
חדשות רצות

גיינר הכי איכותי

לפעמים החיפוש אחר מוצר אחד איכותי איננו פשוט עבורנו הצרכנים בשל ריבוי המוצרים בשוק תוספי התזונה. אחד מתוספי התזונה המבוקשים ביותר בעולם הוא אבקת הגיינר – פורמולה המשלבת קשת רחבה של רכיבים תזונתיים המסייעים לנו מצד אחד להגדיל את צריכת הקלוריות שלנו במטרה לעלות במסת השריר ובמשקל הגוף ומצד שני לספק לגוף את מה שהוא צריך בזמנים הסובבים את האימון. כמובן, שלאבקת הגיינר יש עוד מגוון של יתרונות: היא משלבת חומצות אמינו חיוניות התומכות בתהליך שיקום רקמת השריר, פחמימות המסייעות להחזיר לגוף את האנרגיה הדרושה לו וחלק מהן גם מכילות רכיבים נוספים כמו נוגדי חמצון וחומצות אמינו נוספות אשר הוכחו כמסייעות בשיפור הביצועים. השאלה היא, איך בוחרים גיינר הכי איכותי, איך יודעים שאכן מדובר בתוסף תזונה המטיב עם הגוף שלנו ומספק את כל היתרונות הללו ולא בגיינר עתיר סוכרים, שומני טראנס ושאר רכיבים המזיקים לגוף.

גיינר הכי איכותי

גיינר הכי איכותי

הנה 4 דרכים לבחור גיינר הכי איכותי…

  1. הסתכלו על הרכיבים – הימנעו מרכישה של אבקות גיינר המכילות כמויות גדולות של סוכרים פשוטים, צבעי מאכל, חומרים משמרים, חומרי מיצוק, סויה וכדומה. בחרו באבקת גיינר שיש בה יחסית מעט רכיבים אבל הם איכותיים כמו חלבונים, פחמימות מורכבות, חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים.
  2. שימוש דגש על החלבון – מומלץ לבחור באבקת גיינר המכילה למנת הגשה כמות גבוהה של חלבון בעל ערך ביולוגי גבוה. אבקת גיינר המכילה חלבון מי גבינה למשל בריכוז גבוה עם למעלה מ-40 גרם חלבון למנת הגשה, תיחשב לאיכותית אך זה כמובן גם תלוי בשאר המרכיבים.
  3. קלוריות – התאימו את הגיינר לצרכים שלכם. אם אתם מנסים להעלות מסת שריר וגם לעלות במשקל, בחרו גיינר עם כמות גדולה של קלוריות למשל מעל 700 למנת הגשה, אך אם אתם רוצים לרדת במשקל ולפתח מסת שריר רזה, מומלץ שתבחרו דווקא באבקת חלבון ולא בגייר או באבקת גיינר עם כמות קטנה של פחמימות וכמות קטנה של קלוריות.
  4. בחרו ביצרן ויבואן אמינים – כדאי לבחור באבקת גיינר שעוברת בקרה לאורך כל תהליך הייצור, מיוצרת במפעל מוכר, משווקת על ידי יבואן מקצועי המבטיח אחריות על המוצרים שלו.

גיינר הכי איכותי – ביג מאס גיינר

הביג מאס גיינר מיוצר על ידי חברת נוטרי די ספורט – החברה המובילה בישראל לייצור ושיווק תוספי תזונה לספורטאים ומפתחי גוף. הביג מס גיינר מכיל פחמימות איכותיות, חלבון מי גבינה אמריקאי בכל ערך ביולוגי גבוה במיוחד, הנספג ברקמות השריר בקלות. מנת הגשה של הביג מאס גיינר מכילה 46 גרם חלבון מי גבינה אמריקאי טהור ו-232 גרם של פחמימות איכותיות. הביג מאס גיינר אינו מכיל ממתיקים מלאכותיים, צבעי מאכל וחומרים משמרים והוא מספק לגוף בדיוק את הרכיבים הנדרשים לו סביב האימון.

Comments are closed.