יום חמישי , 23 ספטמבר 2021
חדשות רצות

למה אי אפשר לוותר על תרומה לחיילים בודדים?

אתם שייכים לאותם האנשים שמידי פעם היו רוצים לתרום לקבוצות שונות? אתם מוצאים את עצמכם מחפשים את המקום הטוב ביותר לתרומות אך לא לגמרי ברור לכם במי כדאי לבחור? זה ברור, מצד אחד, שיש לא מעט גופים שהיו זקוקים לעזרה הכלכלית שלכם, אך מצד שני, זה גם ברור שיש גופים שזקוקים לעזרה הזאת יותר מאחרים. לכן עולה השאלה: איך נבחר? האמת היא, שתרומה שמיועדת לחיילים בודדים היא תרומה נפלאה שיכולה לעשות פלאים. תרומה לחיילים בודדים מיועדת בדיוק לאותם האנשים שנותנים את הנשמה למען המדינה ועוד עושים את זה לבד, אז איפה כאן הדילמה? 

תרומה לחיילים בודדים – מה עושים עם הכסף שלכם? 

זה ברור מדוע, אם אתם חושבים על תרומות שמיועדות לחיילים בודדים, תרצו לדעת גם מה עושים עם הכסף שלכם. חשוב להבין שיש לא מעט מטרות שלהן מיועד הכסף. כאשר מדברים על תרומה לחיילים בודדים מדברים גם על מימון מגורים לאותם חיילים אך גם על מימון של מותרות ופינוקים שמגיעים להם מידי פעם. מה שכן, חשוב לדעת שיש גופים שונים שדרכם תוכלו לתרום את הכסף שלכם לחיילים הבודדים. לכן חשוב לבדוק לעומק איך אתם מבצעים את התרומה, כי אם יש משהו משמעותי בתחום הזה, זה נושא האמינות. הכסף באמת חייב להגיע אל יעדו המוגדר ולכן חשוב לבצע זאת בעזרת המומחים בתחום ובעזרת עמותה אמינה. 

כמה כדאי לתרום? 

אין אדם שחושב על תרומה שמיועדת לחיילים בודדים ולא עוברת לו בראש השאלה כמה הגיוני וכדאי לתרום. זה ברור ש"כל המרבה הרי זה משובח", אך מצד שני, גם תרומה לחיילים בודדים שכוללת עשרות בודדות של שקלים היא תרומה מבורכת. בסופו של דבר, הרעיון הוא לא שאדם אחד יתרום את כל הכסף, אלא שכל אחד יתרום בהתאם ליכולות שלו וכך נעשה את השינוי. לכן חשוב לקחת זאת בחשבון ולהתחיל לתרום עוד היום, כי החיילים הבודדים זקוקים לעזרה שלכם. אתם תראו שגם אתם, בתור התורמים, תרגישו שזו בחירה נהדרת כי זה יעשה לכם טוב לדעת שעזרתם לאחרים. 

Comments are closed.