יום שלישי , 26 מרץ 2019
חדשות רצות

תיקון מכשירים סלולריים – מתי צריך להגיע למעבדה?

ישנם מקרים מאוד ברורים, שבהם ברור לנו שכדי לתקן את המכשיר הסלולרי שלנו, עלינו להגיע למעבדה המתמחה במשימה של תיקון מכשירים סלולריים, וישנם מקרים בהם אנו יכולים להמשיך ולחיות עם התקלה. כך למשל, אם עוצמת השמע ברמקול קצת נשחקה, לא תמיד נרוץ למעבדה לתיקון סלולרי. יחד עם זאת, ישנן תקלות ביניים, המתאפיינות בכך שהן מפריעות לחוויית השימוש ובכל זאת, עדיין ניתן להשתמש במכשיר בצורה יחסית סבירה. האם גם במקרים אלה, עליכם להגיע אל המעבדה?

בתקלות חמורות, תמיד יש להגיע למעבדה ולא לנסות לבד

ובכן, בשני המקרים הראשונים, ההחלטה מבוססת על היגיון בריא ואין צורך להסתבך. במידה ואינכם יכולים להשתמש במכשיר, מומלץ לחפש מעבדה טובה, ובכל הקשור למעבדת סלולר תל אביב יכולה להציע לכם מגוון גדול של אפשרויות. במידה והתקלה היא מינורית ואתם יכולים לחיות איתה, בלי הפרעה משמעותית לחוויית השימוש, אפשר להמשיך ולהשתמש במכשיר כרגיל. תקלות כאלה יכולות להיות: ירידת עוצמת השמע ברמקול (יכול לקרות בגלל הצטברות אבק ולחות), נורית בקרה שאינה פעילה וכדומה. במקרים של תקלות אלה, ההחלטה היא יותר סובייקטיבית על פי מה שאתם מרגישים.

גלקסי 5 (1)

תקלות שאפשר, אך לא נכון לחיות איתן

אחרי שאמרנו את זה, ישנן תקלות שבהן אתם עשויים לחשוב שאפשר להשתמש כרגיל במכשיר, אך מדובר בתקלות שמאוד רצוי להגיע איתן למעבדה הקרובה. כך למשל, אם אתם מרגישים שהטלפון אינו אטום היטב, בגלל חיבורים רפויים בין גוף המכשיר ובין המכסה האחורי, חשוב מאוד להגיע למעבדה להסדרת איטום המכשיר. מכשיר כזה חשוף למעשה לחדירה של אבק ולחות, שבגינם יכול  הטלפון לשבוק חיים בתוך מספר חודשים אם לא תטפלו בבעיה. בעיות במסך המגע גם הן מחייבות להגיע למעבדה. על אף שבעיות אלה לא יגרמו בדרך כלל נזק גדול יותר בטווח הארוך, תפקוד לא תקין של המסך, עלול לגרום לשלל תגובות בלתי צפויות במכשיר, באופן שיגרום נזק למכשיר עצמו, יגרום למחיקת קבצים וכן הלאה.

גלקסי

תיקון מקצועי באחריות מלאה

ככלל, על אף שמדובר בטלפון בלבד, מכשיר סלולרי הוא מוצר יקר, שעלותו יכולה להגיע למספר אלפי שקלים, ולכן חשוב לשמור עליו ולתחזק אותו כראוי. מעבדת רון פון תל אביב מציעה מגוון רחב של שירותי תיקון וטיפול במכשירים ניידים, במחירים אטרקטיביים והוגנים. כמו כן, במעבדה ניתנת אחריות מלאה לכל תיקון, כך שתוכלו להיות רגועים לגבי המכשיר שלכם, וליהנות מתפעולו בכל עת.

לתיקוני סלולרים נוספים:

תיקון אייפון תל אביב

החלפת מסך לגלקסי 4

החלפת מסך לגלקסי 3

Comments are closed.