יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות
שיווק חנות באמזון – תשווקו נכון, תמכרו המון!

שיווק חנות באמזון – תשווקו נכון, תמכרו המון!

אחד הערוצים הכי רווחיים ליצירת הכנסה קבועה כיום הוא האינטרנט ואם כבר הכנסה דרך האינטרנט, חנות באמזון היא דרך מצוינת להגדיל את הרווחים. באמצעות חנות באמזון אתם יכולים למכור מוצרים שונים, להגיע לאנשים בכל רחבי העולם ולהתפרנס באופן קבוע מעבודה שנעשית דרך המחשב, בלי שתצטרכו לצאת מהבית. היום בזכות שיטות מתקדמות כמו דרופשיפינג, אפילו לא תצטרכו להחזיק מלאי או לדאוג למשלוח. 

המטרה הכי חשובה שתהיה לכם היא השיווק וכאן מתחיל האתגר. שיווק חנות באמזון היא תהליך ארוך וקבוע, שלא נגמר אחרי קמפיין אחד. אז איך עושים את זה נכון? איך מגדילים את המכירות עוד ועוד באמצעות שיווק נכון? יש לנו כמה טיפים עבורכם מהמומחים. 

לימדו על שיווק ממומן

שיווק בערוצים כמו פייסבוק, אינסטגרם וגוגל מתבסס על שני ערוצים עיקריים – שיווק אורגני ושיווק ממומן. כדי ליצור שיווק אפקטיבי כדאי לשלב בין השיווק האורגני, שכולל התייחסות לקידום במנועי החיפוש ובאמצעות תוכן איכותי ובין שיווק ממומן שיכול להגדיל את החשיפה באופן משמעותי. 

כדאי ללמוד באופן מקצועי איך ליצור קמפיינים, איך לבחור את התקציב האפקטיבי ביותר, מה צריך לכלול בקופירייטינג של המודעה ואילו מילות מפתח חשוב שיהיו בה. בנוסף, חשוב לדעת לנתח את הנתונים ולבדוק מה עבד ומה לא. קורסים מקצועיים לניהול חנות באמזון יאפשרו ללמוד גם על הנושא הזה.

תכירו את הקהל שלכם

אחד הדברים הכי חשובים בתהליך שיווק חנות באמזון הוא להכיר את הקהל. לכל חנות יש ליין מוצרים משלה ולכל חנות יש קהל אחר, שיש לו הרגלי צריכה מסוימים, פלטפורמות שיווקיות שבו הוא נמצא, מסרים שהוא הכי יתחבר אליהם, מבצעים והנחות שידברו אליו ועוד. 

חשוב להבין מול איזה שוק אתם עומדים – מי הקהל שאליו כדאי לפנות במודעות שלכם ובתוכן השיווקי ובאילו נושאים להתמקד. היכרות עם קהל היעד שלכם תאפשר לכם לא רק ליצור מהלכי שיווק חנות באמזון שיהיו נכונים ומדויקים לה, אלא גם לחסוך כסף כי תתמקדו בקהל מדויק. 

תלמדו את כללי השיווק של אמזון

שיווק חנות באמזון כרוך בלמידה של איך זה עובד מבחינת החברה עצמה. אמזון מכתיבה כללים די נוקשים בכל הקשור לשיווק הנכסים שלה וצריך לעמוד בהם. בין היתר יש סטנדרט לשיווק, לפרסום המלצות, לקידום מודעות מהאתר, לקידום בתוך האתר וכן הלאה. 

כדי להכיר את כל הצדדים של שיווק חנות באמזון מומלץ לקחת קורס מקצועי לניהול החנות שעוסק גם בנושא קידום המכירות. 

כדי לשווק חנות באמזון צריך להכיר מקרוב את החוקים של הפורמט, את הרשתות החברתיות, החוקים מאחורי קידום ממומן ואורגני ובעיקר את הקהל שאליו אתם רוצים לפנות. כדי לשווק נכון ולהרוויח יותר, תתחילו מלרכוש את הידע המתאים וההכוונה המקצועית שיתנו לכם כלים להתחיל הכי מדויק שאפשר.

 

Comments are closed.