יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

רכב על גז יתרונות וחסרונות

רכב על גז יתרונות וחסרונות – החסרונות ברי תיקון הם…

רכבים מונעים בגז הם המלה האחרונה בתחום הרכב ורבים בוחרים לבצע הסבה לרכבים שלהם, אשר מוזילה את ההוצאות השוטפות של הרכב שלהם. אולם האם המערכות הללו נטולות חסרונות? נראה שלא. במאמר זה נציג בפניכם רכב על גז יתרונות וחסרונות, בהצגת היתרונות והחסרונות של רכב על גז תתוודעו לכך שאומנם למערכת זו יש חסרונות, אבל המה ברי תיקון. הוויכוח בין הישן והבטוח לבין החדשני נמצע כעת בעיצומו. מצד אחד, מצדדי הבנזין והסולר מעדיפים את הישן והטוב ולא רוצים להכביד על הרכב שלהם במערכת נוספת אשר אותה הם אינם מכירים. גם הפרסום בנושא זה נמצא עדיין בחיתוליו ורבים כלל אינם מודעים ליתרונות הרבים שיש למערכת הזאת להציע. מצד שני, הרבה מעידים, כי הסבו את רכבם והם נהנים מחיסכון משמעותי בעלויות. הוויכוח בין הצדדים עשוי להימשך זמן רב, אולם נראה שאת גלגלי המהפכה הזאת יהיה קשה לעצור.

 

רכב על גז יתרונות וחסרונות – האלמנטים של יתרונות וחסרונות –

רכב על גז יתרונות וחסרונות יש לכל צד אלמנטים רבים ומגוונים, היתרונות והחסרונות של רכב על גז יובאו כעת לפניכם ותוכלו לשקול עלות אל מול תועלת, כדלקמן –

חסרונות –

* אפשרויות תדלוק – תחנות תדלוק בגז קיימות ברחבי הארץ, אולם פריסתן נמוכה משמעותית מתחנות התדלוק הרגילות לבנזין ולסולר.

* מחיר התקנה – מחירי ההתקנה של מערכת הנעה בגז ברכבים גדולים ויכולים להגיע לכמה אלפי שקלים. רצוי לבצע השוואות מחיר בין נותני השירות ולבדוק שכולם מורשים, אולם גם לאחר ההשוואה, סביר להניח שההוצאה תהיה גבוהה באופן יחסי.

רכב על גז יתרונות וחסרונות

* טיפול רק במוסכים מורשים – הטיפול ברכבים בעלי הנעת גז מותר רק במוסכים מורשים ספציפיים ואלו עדיין אינם רבים למדי במדינת ישראל.

יתרונות –

היתרונות והחסרונות של רכב על גז

* אקולוגיה – מעבר לרכב מונע גז הופך אותו לידידותי יותר לסביבה. פליטת המזהמים מהרכב יורדת באופן משמעותי, הן במהלך הנסיעה והן במהלך התדלוק.

* חיסכון כספי – נדמה כי זהו היתרון הגדול והמשכנע ביותר של הסבת הרכב למערכת גז. כיום יכול החיסכון הכספי להגיע אף ל- חמישים אחוז מההוצאות השוטפות על דלק.

Comments are closed.