יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

היתרונות של שירות רופא עד הבית בחיפה

לחיפה יש אולי תדמית מנומנמת, אבל מדובר בעיר גדולה – השלישית בגודלה בארץ מבחינת מספר התושבים, עם קרוב ל-300,000 בני אדם – שמציעה חיים עם איכות אמיתית. השילוב בין ים להר, בין אורבניות לטבע, בין חילוניים לדתיים, בין יהודים לערבים, בין תושבים ותיקים לאלה החדשים, מייצר מרקם ייחודי ומעניין, והתוצאה היא נחת רבה. שירותי בריאות משובחים כולל רופא עד הבית הם באופן טבעי חלק בלתי נפרד מהאפשרויות שמספקת חיפה לאנשים שחיים בה. 

מענה מהיר ומקצועי

היתרון הראשון של שירות רופא עד הבית בחיפה הוא המהירות של המענה המקצועי. כדאי לזכור שהאלטרנטיבה היא יציאה מהבית, הגעה למוקד רפואה דוחפה או לחדר מיון של אחד מבתי החולים בעיר הכרמל, המתנה בתור ורק אז מפגש עם רופא או רופאה. כשהחברה שמספקת את השירות עד הבית מתנהלת ביעילות ומתחייבת לשירות מצוין, הרופא מגיע אליכם תוך זמן קצר – כך שלא תצטרכו לסבול זמן רב מדי וגם לא לחוות מתח רב עקב אי הוודאות במשך שעות ארוכות.

מינימום חשיפה לסיכונים

בכל בית חולים ומוקד רפואה דחופה, איכותיים ככל שיהיו, ישנם שלל וירוסים שמביאים איתם המטופלים. בהתאם הגעה למקום שכזה חושפת אתכם לסיכון מסוים. לעומת זאת כשמזמינים רופא עד הבית בחיפה, הבדיקות והטיפול מתבצעים (במידת האפשר כמובן) אצלכם בבית, ללא מגע עם עוד אנשים רבים – ולכן הסיכון מזערי ואפילו אפסי.

נוחות

ישנם מצבים שבהם עצם היציאה מהבית מהווה אתגר. כך למשל כשמדובר בקשישים, ובמיוחד כשהם לא חשים בטוב. זהו המצב גם כשיש פעוט שחש ברע ומן הסתם ההורים שלו יעדיפו לא לטלטל אותו בדרכים. גם לאנשים בעלי מחלות רקע מומלץ לנצל את האופציה של הגעת הרופא או הרופאה אליהם הביתה.

אילו פעולות מבצע רופא עד הבית בחיפה?

שירות רופא עד הבית בחיפה כולל בדיקות בסיסיות שונות, מתן אנטיביוטיקה, הזרקת וולטרן ועוד טיפולים שונים. השירות כולל גם חוות דעת מפורטת, שבמקרים רבים מרגיעה את החששות ומסייעת לאדם להחלים בשקט בביתו. במידת הצורך, וכשאין ברירה אחרת, תינתן הפנייה למיון – כך שהאדם יוכל לעבור בדיקות מעמיקות יותר ולקבל טיפול מקיף ללא עיכובים מיותרים.

Comments are closed.