יום שישי , 22 יוני 2018
חדשות רצות

קרוז בים התיכון – ירח הדבש המושלם!

אם אתם לקראת חתונה ורוצים לתכנן את ירח הדבש שלכם, קבלו רעיון מושלם לירח הדבש שלכם: קרוז בים התיכון!

קצת רקע על ירח הדבש

ירח הבש הוא התקופה המתוקה ביותר של הזוגיות: חודש מתוק מדבש. מדובר על החודש הראשון לאחר החתונה, בו נהוג כבר במשך דורות רבים לצאת לנופש זוגי ורומנטי במיוחד כדי לחגוג את מיסוד היחסים הרחק מהסביבה המוכרת ומהשגרה היום יומית. יש זוגות שיבחרו לבלות בנופש קצר בארץ ויש שיבחרו לטוס לחו"ל לתקופה משתנה, בהתאם ליכולת ויש את אלו שיבחרו להתנתק לחלוטין ולצאת לשייט חווייתי.

היתרונות של הפלגה לרגל ירח הדבש

יציאה להפלגה לרגל ירח הדבש מאפשרת לזוג הטרי להיות מבודד לחלוטין מהסביבה המוכרת שלו ולהתרכז רק במה שחשוב באותה התקופה – הזוגיות. כשאתם נמצאים על אניית פאר בלב הים אתם יכולים להיות בטוחים, שלא תתפתו לענות לשיחות טלפון מהעבודה או לתכתובות בדואר האלקטרוני, אלא תהיו עסוקים ברחש הגלים ובנוף הכחול העמוק של הים לאורך כל שעות היממה.

ולמה קרוז בים התיכון?

קרוז בים התיכון מאפשר לכם לראות ולחוות את הים המוכר לכם מזווית לגמרי אחרת ולבקר במדינות אחרות, שהן השותפות שלנו לאותו הים בדיוק. היתרון הגדול בכך הוא, שכאשר תרדו מהאנייה ותצאו לסייר במדינות אלו, תוכלו למצוא שפה ותרבות משותפת עם תושבי המקום וכך תוכלו לסייר לכם בנחת ולהכיר את המדינות השונות ולראות את אתרי התיירות השונים בהן. כמו כן, כך ניתנת לכם האפשרות לבקר במדינות שונות בתוך ימים ספורים בלי לעבור בין טיסות שונות כדי לעשות זאת.

היעדים

אם אתם יוצאים לקרוז לרגל ירח הדבש שלכם, ודאי תחפשו קרוז בים התיכון, במהלכו תוכלו לבקר במדינות רומנטיות במיוחד. אם כן, תוכלו לבחור לדוגמה קרוז בים התיכון של מונה קרוז, במהלכו תעצרו בצרפת, ספרד ואיטליה. כל אחת ממדינות אלו ידועה בהיותה בעלת אווירה רומנטית, עם אוכל מיוחד ועשיר ובמילים אחרות, הן פשוט מתאימות לזוגות מאוהבים!

חשוב לדעת!

קרוז בים התיכון נשמע מושלם והוא אכן כזה, אבל לפני שסוגרים אחד חשוב לבדוק מספר דברים. לדוגמה, הפלגות נופש אינן יוצאות מחופי ישראל ולכן חשוב לבדוק מהיכן יוצאת ההפלגה שלכם. כמו כן, חשוב לבדוק האם העסקה כוללת טיסות אל יעד היציאה וממקום החזרה, האם היא כוללת לינה בית מלון ומהי האיכות של בית המלון המדובר, האם היא כוללת גם סיורים מודרכים במדינות השונות וכדומה.

כמו כן, כדאי לבדוק מה בדיוק יש בספינה עצמה מבחינת אטרקציות, קהל היעד של ההפלגה עצמה מבחינת גילאים וכדומה, מה כולל התפריט וכך הלאה. לאחר שתבחנו את כל הפרמטרים החשובים לכם, תוכלו לבחור קרוז בים התיכון עם החברה המתאימה ביותר עבורכם.

Comments are closed.