יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

קולמן

הרבה אנשים עברו בשנים האחרונות להשתמש בגריל גז במקום במנגל הרגיל והישן, לצורך הכנת מאכלים "על האש". הברביקיו הישראלי עבר שינויים רבים, והסועד הישראלי מבין כבר היטב כי לגריז הגז ישנם יתרונות רבים ולכן כדאי להשקיע כסף בגריל חדשני שלא זקוק לגחלים, כזה שמתנקה בקלות, מונע ריחות רעים, מאפשר הכנה של מזון רב בו זמנית ובעיקר – בטיחותי מאוד. קולמן היא חברה אמריקאית ותיקה שמוצריה נמכרים מזה למעלה ממאה שנים, והיא מתמחה בין היתר בייצור גרילים מעוצבים המאפשרים הכנת ארוחות גדולות בפרקי זמן קצרים, וכל זה תוך שמירה מיטבית על איכות חומרי הגלם.

למה דווקא גריל גז?

אין ספק כי במידה ואתם עומדים לארח את הברביקיו הבא של החברים שלכם, גריל גז איכותי יעשה בשבילכם עבודה הרבה יותר טובה מאשר מנגל רגיל. קולמן מייצרת גרילים במגוון דגמים, והבחירה שלכם באשר לקניית דגם מסוים צריכה להיעשות לאחר חשיבה על הצרכים שלכם כלקוחות וכסועדים כאחד:

  1. חישבו כמה פעמים אתם עומדים להשתמש בגריל במהלך חודש ממוצע: שימוש אינטנסיבי בגריל יצריך דגם חזק יותר, ואולי גם תעדיפו שכמות הלהבות תהיה המקסימלית.
  2. האם יש לכם מקום גדול בחצר? במידה והקולמן שלכם עומד לעמוד בתוך גינה גדולה במיוחד, אולי תרצו לרכוש דגם המכיל גם כיור ומקום אחסון, ליצירת "מטבח" של ממש מחוץ לבית.
  3. כמה כסף תוכלו להשקיע ברכישת הגריל? קולמנים נמכרים במגוון מחירים, ואתם יכולים להתאים את הקנייה לתקציב הפנוי שאתם יכולים להשקיע לצורך העניין.

ברכישת גריל כדאי מאוד לחשוב, במקביל לקניית המוצר עצמו, גם על רכישת אביזרים נוספים שישדרגו את חווית הבישול בו, וכן כלי ניקוי שונים שיאפשרו שמירה על מצבו של הגריל לאורך זמן, ובישול כמה שיותר סטרילי.

היתרונות ברכישת גריל של קולמן

קולמן מציעה שלל שדרוגים לגרילי הגז שהיא מייצרת, ואתם יכולים לבחור את האבזור הייעודי, בהתאמה לארוחות העתידיות שלכם. עם הפריטים המתאימים לקולמן שרכשתם, הכנת המזון באמצעות הגריל הופכת לנוחה ופשוטה, ואתם תוכלו לבשל את הארוחות תוך קיצור משמעותי של זמן ההכנה, להנאה מקסימלית הן שלכם והם של האורחים.

Comments are closed.