יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

מה זה פרסום בגוגל?

מה זה פרסום בגוגל וכיצד מבצעים אותו? האם זה עובד בכלל? על כל זאת ועוד נענה במאמר זה.

קצת על גוגל

גוגל הוא מנוע חיפוש באינטרנט, בו משתמשים מיליונים, אם לא מיליארדים, של אנשים מידי יום בכל רחבי העולם. באמצעות גוגל ניתן להקליד מילה או יותר, אשר מבטאות בתמציתיות את מה שהגולש מחפש וכך להגיע אל האתרים הרלוונטיים לו. מצד האתרים, זוהי דרך נפלאה להגיע לחשיפה גדולה יותר של האתר וככל שהאתר נמצא גבוה יותר ברשימת האתרים הרלוונטיים עבור הגולש, כך גדל הסיכוי לכך שהוא יכנס אליו ויגלוש בו.

משמעות הפרסום

פרסום בגוגל זו הדרך הקלה והמהירה ביותר להגיע אל ראש רשימת האתרים הרלוונטיים לפי מילות המפתח הרצויות לבעלי האתרים. באמצעות הפרסום בגוגל ניתן להגיע, תמורת תשלום, ישירות אל ראש הרשימה. כלומר, ניתן להופיע בדף הראשון של התוצאות הרלוונטיות עבור הגולש בראש הדף או בצדו.

על גוגל אדוורדס

גוגל אדוורדס הוא כלי עזר למציאת מילות המפתח הרלוונטיות לכל אתר ואתר. לדוגמה, אם האתר מפרסם נגריה בדרום סביר להניח, שגוגל אדוורדס ימליץ על שימוש במילות המפתח: נגרייה, נגריה בדרום וכך הלאה. ההמלצה נעשית לפי בדיקת חיפושים שנעשים בתדירות גבוהה על ידי הגולשים.

בנוסף, גוגל אדוורדס הוא הכלי לפרסום המודעה, הן מבחינת הניסוח שלה והן מבחינת קביעת אופי התשלום עבורה. ניתן לבחור בין תשלום לפי מספר הופעות, לפי הקלקות על הקישור וכמו כן, ניתן גם לפלח את אופי הופעת המודעה. כלומר, ניתן לבחור שהמודעה תופיע בשעות מסוימות, בימים מסוימים וכך הלאה.

איך עושים את זה נכון?

כדי לפרסם נכון בגוגל, יש להכיר את קהל היעד, להבין מה הוא מחפש וכיצד הוא מחפש זאת. כמו כן כדאי גם לדעת מתי מרבית הגולשים מבצעים את החיפוש הרלוונטי. כך תוכלו לפרסם את המודעה ולקבל תמורתה כמות גדולה יותר של גולשים.

לידיעתכם, פרסום בגוגל  הוא סוג של התמחות של אנשי שיווק, המתמחים בשיווק באינטרנט ולכן מומלץ לפנות אליהם וכך לקבל את התמורה הגבוהה ביותר עבור כספכם.

Comments are closed.