יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

פרסום בגוגל – הטיפים המנצחים שיקחו אתכם להצלחה

האינטרנט הפך לחבר הטוב ביותר שלנו, אנו מבלים בו מספר שעות ביום (כל יום) ונעזרים בו למגוון מטרות. מה הפלא שבעלי עסקים רבים החלו להעתיק את השירותים שלהם גם לאינטרנט, ולבצע פרסום בגוגל ופלטפורמות אחרות בכדי להגיע אלינו? 

איך עושים פרסום בגוגל כמו המקצוענים?

למען האמת, קיימים עשרות טיפים מעולים בתחום. היום בחרנו להתמקד בשלושה מהם:

  • פרסום בגוגל גם בסמארטפון – הרי כבר בימינו הפלאפונים החכמים מעפילים על המחשבים בתחומים רבים. אנחנו כבר לא צריכים לחכות כדי להגיע למחשב ולבצע רכישה או חיפוש בגוגל, כל העולמות נמצאים כבר בכף ידינו! לכן, יש לשאוף ולהתאים את הקמפיינים השונים גם למובייל, נסו למשוך אנשים לבצע רכישה מכם בפלאפון (לדוגמא בעזרת מבצעים יחודיים לגולשי האפליקציה שלכם), התאימו את ההודעות שלכם לגלישה בנייד ואל תשכחו כמובן לבצע אופטימיזציה לכל הסיפור.
  • קמפיין לכל ביטוי – גוגל מסייע לבעלי עסקים לגלות מהם הביטויים האפקטיביים ביותר בתחום בו הם עוסקים. בעזרת פיצ'ר פשוט, תוכלו לעבור על רשימת הביטויים המבוקשים ביותר, כלומר אלו שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מקישים הכי הרבה כשהם מחפשים משהו שקשור לתחום בו אתם עוסקים. כאשר לכל ביטוי כזה יהיה קמפיין משלו וקבוצת מודעות מותאמת אליו, הדבר יקפיץ את הרלוונטיות שלו כלפי הגולשים.
  • תזמון חכם – אם כבר אתם משקיעים כסף, עשו זאת בחוכמה. זכרו שלדוגמא בעלי המקצועות החופשיים (עורכי דין, אדריכלים וכו') לא תמיד יהיו זמינים או מעוניינים להתקל במודעות כאלו ואחרות. עליכם לנתח היטב את קהל היעד שלכם ולתכנן בהתאם לכך את הזמן הטוב ביותר לתזמון המודעות, כולל זמני שיא ספציפיים. 

עולם שלם של שיווק מסוג חדש

העליה הזו בשימוש באינטרנט עבור שירותים שונים, מידע ותוכן, הופכת פרסום בגוגל לעניין הכרחי שבלעדיו עסקים לא יכולים לשרוד לאורך זמן. לא בכדי נאמר שאם עסק כלשהו לא נמצא באינטרנט, הוא כאילו לא קיים. אם ברצונכם לעמוד בקצב של עולם השיווק שהולך ומשתדרג בכל יום שעובר, עליכם לפעול בהתאם לטרנדים ולכיוונים אליהם צועד העולם.

Comments are closed.