יום ראשון , 23 ספטמבר 2018
חדשות רצות

פאות רפואיות – מהן ואיך בוחרים אותן?

פאות רפואיותפאות אינן משמשות רק נשים דתיות אשר חובשות פאה ממקום של צניעות. מסתבר שפאות נחשבות גם לפתרון עבור נשים וגברים הנמצאים בעת של מחלה קשה ומבצעים טיפולים אינטנסיביים וכתוצאה מכך צריכים לבצע טיפולים מכל מיני סוגים הגורמים לנשירה של השיער.

בדרך כלל, השיער מתחיל לנשור כבר אחרי הטיפול הראשון וההפרש בין טיפול לטיפול הוא בין שבועיים לארבעה שבועות. מדובר בדרך כלל בנשים הנמצאות באחת התקופות הכי קשות בחיים שלהן הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. הפאה הרפואית, היא הדרך האסתטית והטובה ביותר להחזיר לאותן נשים את התחושה הטובה, הביטחון והדימוי העצמי שכן למראה שיער מלא יש השפעה מטיבה על מצב הרוח ועל התחושה הכללית.

פאות רפואיות – איך בוחרים אותן?

ובכן, מוזר ככל שזה יישמע, הדבר החשוב אולי אפילו יותר מטיב ואיכות הפאה הוא היחס האישי. במקרה הזה, בשונה מפאות המותאמות לצרכים אופנתיים כמו תצוגות אופנה למשל או חנויות ראווה, יש חשיבות מאוד גדולה ליחס ולפן האישי עבור אותן נשים הנמצאות פעמים רבות במצוקה ממש וזקוקות מעבר להתאמת הפאה גם לאיזה שהוא ליווי אישי שיגרום להן לחוש בנוח.

לאחר שנמצא מקום מתאים השלב הבא יהיה להתאים את הפאה הרפואית בצורה מושלמת לצרכים ולמאפיינים האישיים של כל אישה ואישה. חשוב לבחור במקום המספק פאות רפואיות המיוצרות בהתאמה אישית, עם דגש על שיער איכותי טבעי, רק כך יתקבל המראה המושלם ואף אחד לא יוכל אפילו לשים לב כי מדובר בפאה ולא בשיער אמיתי.

יש גם מקומות שמספקים לנשים החולות פאות מתרומות של נשים אחרות שביצעו תספורת במטרה לתרום את השיער שלהן. את הפאה מתאימים לגודל הקרקפת בצורה מדויקת ולצורת הפנים של האישה. כאמור, מומלץ לבחור בפאה המיוצרת משיער טבעי אמיתי בשל העובדה שפאות אלו חוזרות לאותו מראה לאחר החפיפה וקל מאוד לתחזק אותן, בשונה מפאות סינטטיות. פאות רפואיות ניתן לייצר בכל סוגי האורכים, הגדלים והגוונים, כאמור בהתאמה אישית לפי הצרכים של כל לקוחה.

למידע נוסף הקליקו על הלינק: https://www.ramiwigs.co.il/products/medical-wigs/

Comments are closed.