יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

עורך דין תעבורה באשדוד

קיימים סוגים שונים של עבירות תעבורה. לכל עבירה מוגדר סעיף בחוק, ובו גם מוגדר העונש הצפוי לעוברים את עבירות אלו. עבירות תעבורה יכולות לגרום לנהג נזק רב, ולהשפיע באופן משמעותי על יכולת ההתנהלות העתידית שלו. אם הואשמתם בביצוע עבירת תעבורה והנכם גרים בעיר אשדוד, מומלץ כי לא תנסו לפעול בנושא בכוחות עצמכם, ותפנו כמה שיותר מהר אל עורך דין תעבורה באשדוד.

עבירות תעבורה שכיחות

מרבית הנהגים לא מצליחים להימנע לחלוטין מביצוע עבירות תעבורה. יחד עם זאת, ישנו הבדל משמעותי בין עבירת תעבורה הנחשבת קלה, לבין עבירת תעבורה חמורה. החוק מבחין בין חומרת העבירות, ומתייחס לכל עבירה בנפרד. עבירות אלו מעוגנות בדיני התעבורה, והן כוללות התייחסות לנהגים, רוכבי אופניים והולכי רגל. בין עבירות התנועה השכיחות ניתן לציין: אי ציות לתמרורים, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה במהירות איטית, חציית צומת באור אדום, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סם, עקיפה מסוכנת, נהיגה בלי רישיון, אי ציות לשוטר, נהיגה בקלות ראש, נהיגה בחוסר זהירות, נהיגה ללא ביטוח בתוקף ועוד.

מתי מומלץ לפנות אל עורך דין תעבורה

כאמור ישנו הבדל בחומרת עבירות התנועה ובהשלכות שיכולות להיות על הנהג החשוד בביצוען. יש עבירות תנועה אשר אינן מצדיקות פנייה אל עורך דין תעבורה באשדוד, לעומת עבירות אחרות אשר מחייבות פנייה לעורך דין מומחה. באם ניתן בגין ביצוע העבירה דוח כספי, ומדובר על עבירה המוגדרת "קלה", יכול הנהג לבחור אם לשלם את הדוח או להופיע בפני בית משפט. במקרים בהם החליט הנהג להופיע בבית המשפט, מומלץ מאוד לעשות זאת בליווי משפטי של עורך דין. כמובן שאם מדובר באישום בגין עבירת תנועה חמורה יותר, אשר עשויה לגרור פסילת רישיון נהיגה ו/או החרמת הרכב, חשוב שלא לנסות לייצג עצמך באופן עצמאי.

בחירת עורך דין באזור אשדוד

ישנה חשיבות לבחירה נכונה ומושכלת של עורך דין באשדוד. עורך דין מומחה בדיני תעבורה, המצוי בקרבת מקום מגוריך, יוכל לסייע לך בזמינות גבוהה, ולספק לך יעוץ וליווי משפטי בכל זמן שתצטרך. אם אתה מתלבט בין כמה עורכי דין, בדוק למי מהם יש ניסיון רב יותר בייצוג נאשמים בעבירה בה אתה מואשם. כמו כן מומלץ לבקש מעורך הדין להראות לך מקרים בהם הצליח לזכות את לקוחותיו, או לפחות להצליח להקל בעונשם. חשוב שתבחר עורך דין שיש לך כימיה איתו, אדם שתרגיש בנוח שייצג אותך.

 

Leave a Reply