יום ראשון , 16 דצמבר 2018
חדשות רצות

עורך דין תאונות דרכים – בואו נקווה שלא נצטרך אותו

אין ספק שתאונות דרכים הם המכה של המדינה. אין יום שאין בו תאונות דרכים. כל יום נערכת הסברה אין סופית כדי להילחם בתאונות דרכים  ברדיו, בטלוויזיה, בבתי ספר במועדוני קשישים, אך ללא הועיל. תאונות דרכים מתרחשות, הן כואבות ומכאיבות וגורמות גם לאסון הגדול מכל של אובדן חיים. מי שלצערנו נפגע בתאונת דרכים אמור להילחם מלחמה פיזית לעיתים על חייו ולאחר שהצליח מלחמה על שיקומו הפיזי. בדרך כלל מתלווה לזה מאבק משפטי על לקבל את הפיצוי שמגיע בעקבות התאונה. בשל כך יש חשיבות, במקרים של תאונות דרכים שיהיה לך עורך דין תאונות דרכים.

חוק במדינת ישראל

בשנת 1975 נחקק חוק תקדימי במדינת ישראל המדבר על פיצויים לאלו שנפגעו בתאונות דרכים. החוק אומר שכל מי שנפגע בהיותו בדרך, כהולך רגל, כנוסע, כנהג, זכאי לקבל פיצויים על כך שנפגע בתאונה. ללא כל קשר לפיצויים מחברות הביטוח. עורך דין תאונות דרכים הוא זה שיעזור לך להשיג את כספי הפיצויים האלו.

פיצוי על מה?

עורכי דין המתמחים בתאונות דרכים  יודעים להגיד לך שלא רק הפגיעה הפיזית היא זאת שתזכה אותך בפיצוי. בשל יש חשיבות לייצוג של עורך דין תאונות דרכים היודע כי הינך יכול לקבל פיצוי על נזק נפשי ורגשי, על עגמת הנפש שנגרמה לך ועל בזבוז הזמן וימי העבודה שאיבדת בכדי לטפל בכל התוצאות  של תאונת הדרכים או מהיותך נפגע מתאונה שכזאת.

עורך דין תאונות דרכים – תחום לא פשוט.

עורכי דין המתעסקים בתאונות דרכים הם אנשים מאוד מקצועיים ומיומנים. העבודה בתחום זה היא אינה פשוטה. זה מפגש יום יומי עם סבל וכאב מאוד גדול ועם אובדן מאוד גדול בחיים במקרים קשים. עורך דין תאונות דרכים טוב הוא עורך דים שהתנסה כבר כמה וכמה פעמים בתביעות כאלו ויודע להסתדר עם הכאב והסבל שהוא פוגש במקרים כאלו. ההוכחות קיימות בשטח עורכי דין של תאונות דרכים טובים הם אלו שהצליחו לייצג את סבלם וכאבים של אלו שנפגעו בצורה הכי טובה ומהימנה והשיגו עבורם סכומי פיצויים נרחבים ורבים.

Comments are closed.