יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

מדוע כדאי לפנות אל עורך דין פלילי במצבים מסוימים?

המעורבות בעבירות פליליות היא לא דבר שקל להתמודד איתו ועל כך יכול להעיד כל אדם שכבר מצא את עצמו בסיטואציה הזאת. לכן, בין אם אתם יודעים שאתם אשמים ובין אם ברור לכם שמנסים "לתפור לכם תיק", אתם חייבים להחליט מה לעשות בנידון ובעיקר – עליכם להגן על עצמכם בצורה נכונה. לכן במקרים כאלה עורכי דין פליליים הם אנשי המקצוע שאיתם כדאי להתייעץ, כי רק עורך דין פלילי יוכל לעזור לכם להבין מה כדאי לכם לעשות וממה מומלץ לכם להימנע. ייעוץ כזה יכול לחסוך מכם אינספור טעויות שאחר כך עלולות לעלות לכם ביוקר, אז למה אתם מחכים?

מהם הקריטריונים החשובים באמת לבחירת עורך דין פלילי?

זקוקים לעורך דין שעוסק בתחום הפלילי? מתלבטים אל מי לפנות כי הארץ מוצפת באינספור עורכי דין פליליים? אם כך, אנחנו יכולים להבין את הדילמה שלכם ובהחלט כדאי שתבדקו אל מי אתם מתקשרים. עורך דין פלילי צריך להיות:

  • אדם שעוסק בתחום הזה מזה שנים רבות
  • אדם מוכר ובעל מוניטין בתחום
  • עו"ד שזמין עבורכם תמיד

כמו כן, כבר בפגישה הראשונה שלכם עם אותו עורך דין פלילי שבו אתם בוחרים, הוא צריך לעורר בכם תחושה שיש לכם על מי לסמוך. עוה"ד ישפיע בצורה מהותית ביותר על איך שיסתיים התהליך שעכשיו אתם מתחילים ולכן יש להשקיע בבחירת אדם נבון, מקצועי ורציני.

האם שכר הטרחה של עוה"ד חייב להיות גבוה?

כמובן שכאשר אתם פונים לעורך דין, בין אם הוא עו"ד פלילי ובין אם ההתמחות שלו אחרת, תשלמו לו כסף. הוא מקדיש לכם לא מעט זמן ועונה על כל שאלה, מה שמסביר מדוע טבעי שהוא ירצה שכר עבור עבודתו. עם זאת, כדאי לדעת שלא כל עורכי הדין בימינו דורשים סכומים מופקעים ולכן חשוב לברר דבר או שניים אודות העלות כבר בתחילת הדרך. כל עו"ד שתפגשו איתו במשרדו יקבל ברוח טובה את העובדה שאתם רוצים לברר כמה יעלו שירותיו כך שאין סיבה שתרגישו לא בנוח לברר מידע בנושא.

Comments are closed.