יום שישי , 23 אוגוסט 2019
חדשות רצות

איך למצוא עגלות תינוק בזול

הורים חדשים המצפים לילד מכינים את עצמם לבוא הילד באמצעות אביזרים ורהיטים שונים. כשהם ניגשים לחנויות, המוכרים מתנפלים עליהם ומציגים בפניהם רשימה ארוכה של אביזרים שונים שהם "חייבים" שיהיו להם. קיימות טקטיקות רבות של מוכרים שיגרמו לכם לחשוב שאתם זקוקים למוצר היקר ביותר. בין אם במבטים, במילים, או בהבטחות חסרות ערך. אז, כשאתם ניגשים לקניית עגלות תינוק בזול סמכו על האינסטינקטים שלכם. המוכרים יודעים איך לגעת בנקודות הרגישות של ההורים המצפים ויכולים להניע אתכם מלקנות עגלות תינוק בזול.

המלצות מהסביבה

לפני שאתם ניגשים לחנויות לעגלות תינוק, התייעצו עם הקרובים אליכם. התייעצו עם הורים שכבר קנו עגלות תינוק בזול, וגם כאלו שקנו עגלות תינוק לא בזול. אלו שקנו עגלת תינוק זולה יוכלו לתת לכם חוות דעת ולהסביר לכם על יכולות העגלה שקנו, ולספר לכם על החוויה שהייתה להם איתה. לאחר מכן, תוכלו לבקש מאלו שקנו עגלת תינוק יקרה יותר לספר לכם על החוויה שלהם עם העגלה. בסופו של דבר תוכלו להשוות בין החוויות שסיפרו לכם ההורים, ולדעת האם יש הבדל בין עגלות תינוק בזול לבין אלו היקרות.

סקר שוק

לאחר שביררתם עם הקרובים אליכם וסיפרו לכם אודות חוויות השימוש שלהם, תוכלו לגשת לחנויות ולבדוק את העגלות השונות.  בדקו בכל חנות את העגלות השונות ואת טווחי המחירים שלהן ואיזה אופציות מוצאות לכם עם עגלות התינוקות הזולות לעומת אלו היקרות יותר. חשוב לבדוק את ההבדלים בין העגלות ולבדוק מה נאמר לכם בכל חנות לגבי אותן העגלות והאם הן מוצגות באופן שונה מחנות לחנות כדי לגרום לכם לקנות אותן.

נוחות לתינוק ולכם

עגלות תינוק בזול לא בהכרח מעידות על האיכות שלהן. אל תפחדו לבחור בעגלות תינוק זולות וקלות. לטווח הארוך, אתם תודו לעצמכם שקניתם עגלת תינוק קלה מאשר אחת כבדה ועמוסה. קל יותר להסתובב לאורך זמן עם עגלת תינוק קלה מאשר עם אחת כבדה, וקל יותר לקפל אותה ולהעביר אותה ממקום למקום. תיזהרו שלא תמצאו את עצמכם מסתובבים עם עגלה כבדה ועמוסה ששילמתם עליה ממיטב כספכם רק כדי למצוא את עצמכם עייפים מלסחוב אותה.

Comments are closed.