יום שלישי , 1 דצמבר 2020
חדשות רצות

המדריך המלא להתמודדות עם סתימה בכיור

איזה כאב ראש, דווקא ברגע שערימת הכלים הגיעה לגובה שיא, התחילו הבעיות; המים מצטברים במקום לרדת בפתח הניקוז, והריח הנורא ממלא את כל הבית. כנראה יש לכם סתימה בכיור וכדאי לפתור אותה כמה שיותר מהר – הרי לא באמת מתחשק לכם שערימת כלים וריח רע יקבלו את פניכם בכל יום כשתחזרו הביתה מהעבודה.

כיצד נוצרת סתימה בכיור

לפני שנדבר על הדרכים לפתוח סתימה בכיור נפרט את שתי הסיבות העיקריות לכך שבכלל נוצרת סתימה מלכתחילה:

  • עצמים זרים בצנרת – שאריות מזון שנשטפו לתוך פתח הניקוז שבכיור, לכלוכים שונים מחדר הרחצה (שיער, חול, מוצרי הגיינה ומגבונים לחים שנשטפו באסלה); כל אלו מצטברים להם בפינות שונות בצנרת וסותמים אותה. טיפ קטן;  כדאי להתקין בכיור מסננת על גבי פתח הניקוז, כך שבכל פעם שתשטפו כלים תוכלו לרוקן אותה לפח ולמנוע הצטברות לכלוך בצנרת. 
  • בלאי ואבנית – סתימות מסוג זה מתרחשות בעיקר בצנרת ישנה יותר, שעם הזמן וכמו הרבה מכשירים ואלמנטים אחרים פשוט מתבלים. האבנית שמצטברת לא רק מונעת מעבר מים תקין, אלא גם הופכת לחלק מהם, מה שמשפיע על בריאותם של מי שמשתמשים באותם מים.

להיפרד מהסתימה לתמיד

ישנן מגוון דרכים לפתוח סתימה בכיור אך רובן לא מחזיקות הרבה מאוד זמן; חומרים כימיים, ביובית ואפילו אינסטלטור מומחה, כל אלו בהחלט יפתרו את הבעיה אבל לזמן מוגבל. צפו לכך שבקרוב מאוד הסתימה תחזור, ובגדול! אז מה עושים? כשהמטרה היא להוריד מהאנושות את עול הסתימות, פותחה יחידה אקולוגית מתקדמת המבוססת על 6 בקטריות שבעבודה משותפת יסירו הלכלוכים שבצנרת, ואם תקפידו על טיפול קבוע (הוא נמשך רק עשר דקות, זה באמת פשוט!), תוכלו אפילו למנוע את היווצרות הסתימה בעתיד.

ייתכן מאוד שזו הפעם הראשונה שאתם נתקלים בפתרון הנ"ל, וכדי לעשות לכם סדר ולהסביר לכם איך עובד פתרון הפלא, החברה תשמח לסייע ולענות על כל השאלות והתהיות שתעלו בפניה. עכשיו, הדרך לשגרה ריקה מהפרעות שכאלו היא קצרה יותר מאי פעם! בואו גם אתם לגלות עולם חדש שבו לא תמצאו עצמכם מופתעים, וכמובן – בלי ערימות של כלים שלא תוכלו לנקות.

Comments are closed.