יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

הדרכת עובדים בעסק באמצעות סרטוני הדרכה

בחברות ועסקים גדולים בהם מועסקים עובדים רבים, נתקלים רבות באתגר שבלהעביר מידע והדרכות לכלל העובדים במקום בצורה יעילה, ברורה ומובנת. לאחרונה הבינו אותם עסקים שהדרך הטובה ביותר היא בעזרת סרטוני הדרכה נגישים, ידידותיים ומתומצתים דרכם ניתן לבצע הדרכות לעובדים ותיקים, לדבר על נהלי בטיחות ועבודה עם חומרים מסוכנים, ועוד. 

כמה יתרונות של סרטוני הדרכה לעובדים

כיום ישנן חברות שעדיין מעדיפות לעבוד עם חומרים מודפסים או הרצאות פרונטליות ארוכות ומייגעות, שאינן משיגות את התוצאה. העובדים מתעייפים ומאבדים ריכוז מהר מאוד, מה שכמעט ולא קורה כשיוצרים סרטי הדרכה לאותה מטרה בדיוק. זאת מכיוון שלסרטוני ההדרכה כמה יתרונות בולטים:

  • מענה מהיר ואיכותי – סרטוני ההדרכה אטרקטיביים יותר ומוחשיים יותר כמעט לכל צורכי ההדרכה השונים, גם כמלווה לפעילות פרונטלית וגם ככלי הדרכה העומד בפני עצמו. 
  • חיסכון בעלויות – במקום להקדיש משאבים רבים ליצירת חומרים מודפסים, שעות עבודה המוקדשות לבניית ההרצאה וכו', תוכלו להעביר את כל המידע לחברה המתמחה ביצירת סרטוני הדרכה, שתיצור מהמידע את הסרטון המושלם שישרת אתכם לאורך שנים קדימה.
  • המחשה – בעזרת סרטון, ניתן להמחיש באופן מדויק את נושא ההדרכה וכן את זווית הראייה של הלקוח הפוטנציאלי או של המשתמש שיכול להיות גם העובד לדוגמא,
    אם מדובר במכשור חדש שנכנס למקום העבודה. 
  • נגישות – חלק מהעובדים פספסו את יום ההדרכות? אין שום בעיה, הם יוכלו בקלות להשלים את החומר בעזרת צפייה במכשיר הנייד או במחשב בבית, שכן את הסרטונים ניתן להפעיל בכל מקום.
  • הנגשת החומר – בזמנים בהם קשה להתרכז בדבר אחד בלבד, הסרטונים יוצרים אופציה נגישה יותר המבטיחה שכל מי שיצפה בהם, ישמור על ריכוז ויפיק את המיטב מהם; הצבעוניות, הויזואליות ושאר האלמנטים המאפיינים את הווידאו, מבטיחים שההדרכה תעבור על הצד הטוב ביותר. 

הפקה בהתאם לצרכים שלכם

סרטוני הדרכה יופקו ויוכנו על ידי חברה המתמחה בכך, כשהחומרים יתקבלו מכם; היעדים של החברה, נושא ההדרכה ואילו מחלקות זקוקות לאותה הדרכה. בהתבסס על אלו, תיצור החברה סרטוני הדרכה המתאימים באופן מדויק לצרכים והדרישות שלכם. 

 

Comments are closed.