יום שבת , 21 יולי 2018
חדשות רצות

הדבר הגדול הבא: סגירת חורף לפרגולה!

בניתם פרגולה? נהדר! ומה אתם מתכננים לעשות בחורף? פה תוכלו ללמוד על הפתרון האולטימטיבי בשבילכם – סגירת חורף לפרגולה.

קצת על הפרגולה

הפרגולה היא אחד הפתרונות הנפלאים לשימוש בחצר של הבית בימים שמשיים וחמים שיש כיום. הפרגולה מאפשרת ליושבים תחתיה ליהנות מהשהייה בחוץ תחת הצללה קבועה באופן יום יומי. הפרגולה, שיכולה להיות עשויה מעץ או ממתכת, היא פתרון קבוע לחצר הבית או למרפסת והיא נותנת מענה נהדר לימים חמים.

ומה בחורף?

כאמור, הפרגולה נותנת מענה נפלא לעונת הקיץ. השאלה היא, מה קורה כשמגיע החורף? האם לא תרצו גם בימים אלו לשבת בחוץ ואולי גם לארח? הבשורה הטובה היא, שיש פתרון והבשורה הטובה עוד יותר היא, שהוא פתרון מאוד יעיל ונוח לשימוש: סגירת חורף לפרגולה!

מהי סגירת חורף לפרגולה?

יש סוגים שונים של סגירות חורף, שיכולות להתאים לצרכים שונים כדוגמת פרגולה, מרפסת ואף לעסקים שונים. סגירת החורף, המיועדת לפרגולה, היא מטבעה גדולה ומתאימה לצורה ולמבנה של הפרגולה. סגירת החורף עשויה מברזנט שמשונית, רב חוזק או צלוליד. כל החומרים האלו עמידים בפני מים ומציעים הגנה מושלמת מפני הגשם ולא מאפשרים חדירה שלו אל תוך הפרגולה.

מתי ממש תצטרכו אותה?

נכון, שבישראל הימים הגשומים הם ספורים ולעתים נדמה, שאין בכלל צורך במציאת פתרון לאותם ימים. אבל אז עולה השאלה, מה אם הגשם יפתיע אתכם בדיוק ביום שבו תכננתם לארח בחוץ? הרי כולנו נהנים לארח בחוץ, בעיקר בזכות השטח הגדול, בו ניתן להשתמש לצורך פתיחת שולחן גדול ואירוח של אנשים רבים.

כשהפרגולה הופכת לחדר

עם סגירת חורף לפרגולה, הפרגולה הופכת לחלל נוסף של הבית למעין מרפסת סגורה. תחת הפרגולה הסגורה תוכלו, כאמור, לארח אבל גם תוכלו להפוך את החלל גם לחלל עבודה או חלל משחקים לילדים, או כל דבר אחר שתרצו. בנוסף, ניתן להזמין סגירת חורף לפרגולה בהתאמה אישית ולהתאים את הגודל שלה במדויק לפרגולה שלכם וכמו כן, ניתן גם להוסיף חלונות ואף דלת יציאה החוצה אל החצר.

Comments are closed.