יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

מתקני תצוגה לתערוכות מכל הסוגים

אם אתם אחראים על הפקת אירוע מסוים או תערוכה, ברור מדוע אתם בדילמה לגבי השאלה כיצד כל המוזמנים יוכלו להציג את המוצרים שלהם. האמת היא, שיש היום מגוון אדיר של מתקנים שונים לתצוגה, כך שבהחלט יש אופציות שמתוכן תוכלו לבחור. מתקני תצוגה זה לא עניין של מה בכך ויש להם השפעה רבה על הצלחת התערוכה כולה, אז למה אתם מחכים? בחרו בנחת את המתקנים המתאימים לכם, לא לפני שתראו קטלוג שמלא באפשרויות מסוגים שונים. המטרה היא, בסופו של דבר, ליצור את התערוכה הכי יפה שיש, מה שאומר שצריך להשקיע ולבחון איזה מתקנים יתאימו למטרה זו.

מתקני תצוגה עמידים ואיכותיים

שימו לב שכאשר אתם בוחרים מתקנים שונים של תצוגה, אתם צריכים לבדוק גם שהם מספיק איכותיים וטובים. הדבר הגרוע ביותר הוא לשלב מתקני תצוגה שנראים לא אלגנטיים או כאלה שעשויים מחומרים שאינם מספקי יציבים. לכן יש לבדוק:

  • מאיזה חומרים עשויים המתקנים?
  • האם אנשים אחרים שכבר עשו בהם שימוש ממליצים עליהם בחום?
  • האם המתקנים מעוצבים ויפים?
  • האם ניתן להציג על המתקנים את כל מה שצריך?

יש לבדוק, כמובן, גם את שאלת הגודל הפיזי של המתקנים כי אומנם הם צריכים לתפוס מקום ולמשוך את תשומת הלב של באי התערוכה, אך עדיף שהם לא יהיו גדולים מידי.

האם עדיף לשכור או לקנות את המתקנים?

עוד דבר שאתם צריכים לקחת בחשבון, כשאתם חושבים על מתקנים שונים של תצוגה, זו השאלה האם אתם מעדיפים לקנות או לשכור את המתקנים. אם ידוע לכם מראש שתעשו כנראה רק תערוכה אחת השנה, מדוע להשקיע ולקנות את המתקנים הללו? במקום זה תוכלו לשכור אותם, לשלם פחות וגם לא להתעסק עם האחסון שלכם אחרי התערוכה. יש היום לא מעט חברות שמציעות שירותי השכרת מתקני תצוגה לתערוכות שונות ולכן שווה לבדוק לאיזו חברה אתם פונים. בסופו של דבר, כאשר המתקנים יגיעו וכאשר התערוכה כבר תעמוד, אתם תראו שזו הייתה השקעה משתלמת וכי המתקנים יוסיפו לא מעט לאלגנטיות של הפרויקט שלכם.

Comments are closed.