יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

כל היתרונות של מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות

רוצים ליצור חלוקה מושלמת של חלל גדול? מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות הן הפתרון המושלם עבורכם!

הצורך

פעמים רבות ישנו צורך ביצירת הפרדה בין חלקים שונים של חלל מסוים. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך היא במקרה של משרדים, כאשר קונים או שוכרים חלל גדול במטרה לחלק אותו למספר חלקים קטנים וכך להפוך אותו למקום עבודה של מספר אנשים כשלכל אחד חדר משלו או לכל קבוצה של אנשים. כך גם לגבי אולמות כדוגמת אולמות אירועים, אותם צריך להקטין או להגדיל לפי הצורך.

המענה

כיום קיים מענה לצורך זה והוא יצירה של מחיצות בין החלקים השונים של החלל וכך ניתן לייצר את ההפרדה הרצויה. למעשה, מחיצות מסוגים שונים קיימות כבר שנים רבות, אבל המחיצות הישנות לא יוצרות הפרדה מוחלטת ולכן הן לא מאפשרות תחושה של פרטיות לנמצאים בתוך החלל המופרד.

מהן מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות?

מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות הן מחיצות, המתחילות מהרצפה ומגיעות עד התקרה ויוצרות את ההפרדה המושלמת הנחוצה במקרים כמו המתוארים לעיל ונוספים. היתרון הגדול שלהן הוא, שהן שומרות על האקוסטיקה ובכך מייצרות את תחושת הפרטיות הרצויה.

היתרון הגדול של המחיצות

היתרון הבולט ביותר של המחיצות הוא שניתן להזמין אותן בכל גודל והן לא דורשות בנייה. המשמעות של יתרון זה היא, שכך ניתן לשלוט בגדלים של החללים הקטנים של החלל הכללי הגדול ובנוסף, במידה וקיים שינוי בצרכים, ניתן לעשות אותו בלי לשבור קירות ולבנות חדשים במקומם, אלא פשוט להחליף את המחיצות או לשנות את המיקום שלהם וליצור את ההתאמות הנדרשות.

מחיצות אפשריות

מחיצות רצפה תקרה אקוסטיות מגיעות במגוון רחב של סוגים וסגנונות. לדוגמה, יש מחיצות מודולריות קבועות, המתאימות בעיקר לחללי משרדים או מחיצות ניידות, המתאימות בעיקר לאולמות אירועים, שצריכים לבצע שינויים באופן קבוע. כמו כן, ישנן מחיצות שקופות או אטומות ובצבעים שונים. אם כן, לא משנה מהו הצורך שלכם, אפשר להתאים לו את המחיצה המתאימה וליצור את ההפרדה המושלמת! 

Comments are closed.