יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

מדריך שיווק ברשתות חברתיות

מדריך שיווק ברשתות חברתיות – פייסבוק מתעלה על כולן…

בעידן המודרניזציה והתפתחות הטכנולוגיה תופעת הרשתות החברתיות היה מהפכה של שם דבר באינטרנט. כיום ניתן למצוא רשת חברתית כמעט לכל סוג של אוכלוסייה. בין אם אתם סטודנטים ובין אם אתם בעלי עסקים לכל אחד מכם יש את הרשת החברתית שתתאים עבורכם. כפטריות לאחר הגשם צצות להן רשתות חברתיות באינטרנט ולפתע שומעים על מדריך שיווק ברשתות חברתיות, אפילו גוגל הגדולה מכולם ניסתה לרכב על הרשתות החברתיות ולהטמיע את המדריך השיווקי ברשתות החברתיות גוגל באזז בתוך שירותי GMAIL. השלב הקודם של גוגל בהצטרפות לרשתות החברתיות היה לפני כמה חודשים כאשר היא הודיעה שיש משמעות רבה עבור תוכן ברשת, אבל תוכן מעודכן כבר שווה הרבה יותר, ולכן הודעות חדשותיות ודפים מתעדכנים יזנקו הישר למעלה בתוצאות החיפוש האורגניות עד שהרלוונטיות שלהם תפוג.

מדריך שיווק ברשתות חברתיות – פייסבוק בפריצה אל עולם האינטרנט

ממש לא מזמן חשף מאר צוקרברג, מייסד פייסבוק, שורת שינויים בפייסבוק ובפריצה אל עולם האינטרנט. אפשר כעת לעשות LIKE לסרטון ביוטיוב, תמונה בפיקאסה או לחילופין לתגובות שלכם לכתבות באתרי האינטרנט. פלטפורמת הפייסבוק תדע ותכיר לעבוד עם מסמכים של אופיס , כגון: וורד, אקסל, פאוור פוינט. תעודת הזהות שלכם ברשת יהיה עמוד הפייסבוק שלכם, כאשר כל הצעדים שעשיתם יתועדו ויישמרו בבסיס הנתונים של הפלטפורמה וכן יהיו זמינים וחופשיים לחברות שונות ברשת.

פייסבוק מהווה מדריך שיווק ברשתות חברתיות מצוין, מיתוג עצמי, שיווק האתר או החברה שלכם ברשת וכמובן גם לקידום האתר שלכם במנועי החיפוש. ניתן לומר בהסתייגות קלה, כי פייסבוק עד היום לא מצאה את דרכה העסקית ואיך להוציא כסף מכל כך הרבה גולשים ולהפוך בתוך כך למעין פרה חולבת.

Comments are closed.