יום שלישי , 19 ינואר 2021
חדשות רצות

מדריך לקניית רכב יד שנייה

מדריך לקניית רכב יד שנייה – כל הטיפים הכי שווים…

אתם חולמים על אוטו חדש מהאריזה עם ריח של ניילונים, אך ידכם אינה משגת? אין דבר, תתנחמו בעובדה שאתם לא לבד, עשרות אלפי אנשים במדינת ישראל נאלצים להתפשר ולנהוג ברכב יד שנייה ולמען האמת – אין זה נורא כל כך, יש רכבים יד שנייה במצב ממש מצוין. אם אתם רוצים לרכוש מכונית יד שנייה, אבל לא יודעים היכן לרכוש אותה – האם לחפש מודעה בעיתון, או לרכוש מכונית במקום מסודר כמו מגרשי מכוניות? במאמר זה נציג בפניכם מדריך לקניית רכב יד שנייה. המדריך של קניית רכב ליד שנייה יציג בפניכם את היתרונות ואת החסרונות של קניית רכב מבן אדם פרטי.

מדריך לקניית רכב יד שנייה – היתרונות והחסרונות של קניית רכב מאדם פרטי –

מדריך לקניית רכב יד שנייה יתאר לכם את החסרונות וכן את היתרונות של קניית רכב מאדם פרטי מיד שנייה. המדריך של קניית רכב ליד שנייה יחשוף טפח ויגלה טפחיים, להלן היתרונות והחסרונות –

החסרונות  של מדריך לקניית רכב יד שנייה –

* זו טרחה לא פשוטה לצלצל ולרוץ ולראות מכוניות שונות במקומות שונים, אצל טיפוסים מכל מיני סוגים. אצל סוחרים יש מבחר גדול שאתם יכולים לראות בביקור אחד באתר ואחר כך לקחת את הרכב לבדיקה.

* בין מפרסמי המודעות יש הרבה רמאים ונוכלים. מי שאינו יודע בדיוק מה לבדוק ומה לדרוש, עלול למצוא את עצמו עם רכב גנוב, מזויף, או רכב שנפגע קשה בתאונה ושוקם – כאשר הוא שילם תמורת הרכב מחיר מלא.

היתרונות של המדריך של קניית רכב ליד שנייה –

* אפשר לעמוד על המקח עם המוכר, שיגלה בדרך כלל גמישות רבה יותר מהמגרש או הסוחר. הוא רוצה בוודאי את הכסף, אם כדי לרכוש מכונית אחרת, או כדי לכסות את המינוס בבנק.

* אפשר למצוא מכוניות טובות, שכן מי שיש לו מכונית טובה, מטופלת, עברה מעט ידיים, קילומטראז' נמוך, יעדיף במקרים רבים למכור אותה בעצמו, על מנת לקבל מחיר טוב יותר ממה שישלמו לו הסוחרים בטרייד אין או במגרשים. יש לציין, כי מכירה לסוחר מורשה נעשית על פי מחירון הרכב, בניכוי של שבעה עד שנים עשר אחוזים ממחיר המחירון, כדי להשאיר שולי רווח לסוחר. במכוניות פחות מבוקשות, הפער אפילו גדול יותר.

Leave a Reply