יום ראשון , 24 ינואר 2021
חדשות רצות

להדפיס על זכוכית ולהתרגש מהתמונה

מתי בפעם האחרונה התרגשתם, אבל ממש התרגשתם מתמונה, עד כדי כך שהייתם חייבים להדפיס? על זכוכית או על נייר, על עץ או במדפסת הביתית, תמונות מודפסות יוצרות אפקט שתמונה על מחשב או סלולארי חכם לעולם לא יוכלו לתת. יש משהו בחומר המודפס והמוחשי שמתקשר עם חושים רבים יותר ויוצר השפעה חזקה יותר על המוח שלנו, ולכן ההתרגשות הגדולה.

פעם לא הייתה סיבה או אפשרות להתלבט – צילום היה פולרויד והתוצאה הייתה תמונה המודפסת מייד. להדפיס על זכוכית לא היה אפילו בגדר חלום. עם השנים והיכולות הטכנולוגיות החזון והתשוקה של אנשים עם רעיונות גדולים הובילו לזינוקים ושינויים בתחום, והיום לא רק שתוכלו להדפיס גם על זכוכית, אלא תוכלו לעשות זאת במחירים מצחיקים.

את התמונות היפות להדפיס על זכוכית בלבד

למרות איכות הצילום המדהימה של סלולאריים חכמים, הרי ברור לגמרי שצלמים מקצועיים לא יצלמו בסלולארי. הרי לא תסכימו בעד שום מחיר שצלם החתונה שלכם יסתובב עם הסמארטפון שלו בחתונה וזה יהיה כלי העבודה שלו, נכון?

מקצועיות ואיכות, זה מה שמקבלים כשמדפיסים על זכוכית, והתוצאות המרשימות ישנו לכם לגמרי את התפיסה על צילום והדפסה. מי שכבר יצא לו להדפיס על זכוכית (באיכות גבוהה בלבד) כבר מכיר את ההרגשה של לאחוז ולהתבונן ביצירה המודפסת. זכוכית היא חומר מיוחד, וההדפסה עליה יוצרת אפקט שלא ניתן לעולם לשחזר בחומר אחר. לכן את התמונות שאתם באמת אוהבים, תדפיסו רק על זכוכית.

להדפיס על זכוכית: והקיר הופך לקסם

תמונות יכולות להרים את האווירה בבית, ולהפוך סתם עוד קיר לאטרקציה לעין וללב. בהדפסה על זכוכית תוכלו לעשות קולאז' מהאירוע או האירועים המרגשים בחיים שלכם. בזוגיות, בחברות, במשפחה – מגוון אירועים ותמונות ייחודיות שבחרתם להדפיס על זכוכית ישנו לגמרי את האווירה בחדר בו הן תלויות, וייצרו תחושה מיוחדת שאין שניה לה.

עוד אפשרות היא להדפיס תמונה גדולה המחולקת למספר הדפסי זכוכית קטנים יותר, וליצור תמונה מפוצלת שמעוררת עניין מיוחד ומושכת את העין. ההמלצה היא לבחור בתמונה מיוחדת באמת, מרגשת במיוחד, להגדיל אותה תוך שמירה על האיכות, ואז לפצל אותה ולהדפיס על זכוכית – והתוצאות יהיו בהתאם.

Comments are closed.