יום שלישי , 2 מרץ 2021
חדשות רצות

כמה דברים חשובים על כרטיס ביקור דיגיטלי

במידה ויש לכם עסק, ואתם מעוניינים ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, חשוב שתקראו מעט לפני על כמה נקודות חשובות שיכולות לעזור לכם להכין את הכרטיס הדיגיטלי בצורה הטובה והמקצועית ככל האפשר.

ככל שהכרטיס ביקור הדיגיטלי שלכם יהיה מעוצב נכון, והתוכן בו יהיה ענייני, כך קיימת האפשרות בעצם שכרטיס הביקור אכן יעשה את העבודה שלו, וכך בעצם לקוחות גם יוכלו לזכור אתכם.

אין לשכוח כי ברוב המקרים, בפעם הראשונה בה אתם מדברים עם הלקוחות שלכם הם לא ממש רואים אתכם אלא רוב ההתקשרות ביניכם נעשית במיילים, כך יוצא מצב כי לא תמיד הלקוח שלכם יוכל לזכור אתכם. אך כאשר יש לכם כרטיס ביקור דיגיטלי שאפשר לקרוא עליכם ועל העסק שלכם מעט זה יכול לשנות את כל התמונה.

כרטיס ביקור דיגיטלי – אז מה באמת חשוב?

כאמור, בנוסף לעיצוב הכרטיס, חשוב מאוד שיהיה מעט תוכן ענייני בכרטיס הביקור שלכם.

כמו כן, מעבר לכל מה שצריך להיות בכרטיס ביקור דיגיטלי, כמו למשל: שם, שם החברה, כתובת, טלפון, ועוד. רצוי מאוד להכניס עוד כמה דברים שיכולים להיות מעולים כאשר יוצרים כרטיס ביקור דיגיטלי, כמו למשל:

  • מדיה חברתית – לקוחות יוכלו להיות חשופים למדיות החברתיות שלכם בקליק וללא כל בעיה.
  • שמירת אנשי קשר – לקוחות יוכלו לשמור אתכם באנשי הקשר שלהם בלחיצת כפתור אחת.
  • קישור לאתר – באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי נכון ומקצועי, לקוחות יוכלו להיכנס לאתר שלכם בלחיצת כפתור.

כרטיס ביקור דיגיטלי – כמות נכונה של טקסט

כאשר אתם מעוניינים להקים כרטיס ביקור דיגיטלי, הדבר החשוב ביותר הוא התוכן שאתם מכניסים אל תוך הכרטיס ביקור.

חשוב מאוד לדעת לרשום את התוכן של הכרטיס בצורה נכונה ומקצועית. חשוב כי בתוכן ייכנס הסבר על העסק ומה שאתם מציעים ללקוח שלכם, אך יחד עם את חשוב מאוד שהתוכן יהיה מתומצת ומקצועי.

במשפט או שניים חשוב מאוד להכניס את כל מה שאתם רוצים, כך שזה צריך להיכתב בצורה מקצועית וקולעת על מנת שתוכלו לשווק את עצמכם בצורה נכונה.

Comments are closed.