יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

תשכחו את כל מה שחשבתם על יום הולדת כדורגל

סכאשר אתם חושבים על יום הולדת כדורגל, אתם ודאי חושבים על בנים משחקים כדורגל לאורך כל מסיבת יום ההולדת. אם כן, פשוט תשכחו מזה! במאמר זה נספר לכם על מה באמת מדובר ונשבור איזה מיתוס או שניים.

יום הולדת כדורגל  – רק לבנים

אם זה מה שחשבתם תופתעו לגלות, עד כמה הבנות נהנות בימי הולדת בסגנון זה. בניגוד למה שנהוג לחשוב על משחק הכדורגל, בנות בהחלט יכולות ליהנות ממנו ובעיקר כאשר מדובר באירוע, אשר כל מטרתו היא לשמח ילד, החוגג יום הולדת עם אווירת מסיבה ושמחה בכל מקום.

לא רק כדורגל

העובדה שההפעלה נקראת יום הולדת כדורגל אינה אומרת, שבהכרח כל המסיבה היא סביב משחק הכדורגל! מדובר על הפעלה, שהיא ספורטיבית בעיקרה ומאגדת בתוכה מספר הפעלות ופעילויות ספורטיביות. זוהי גם הסיבה לכך, שהיא מתאימה לשני המינים ולגל הגילאים. זאת, משום שכל ילד, ללא קשר לגילו ומינו, יכול לתרום לקבוצה שלו בהתאם לכישוריו ובהתאם ליכולותיו.

הכינו את המרחבים!

אמנם פעילות ספורטיבית כמו משחק כדורגל נהוג לשחק במרחבים פתוחים, אך היות שמדובר על מסיבת יום הולדת, המשלבת בתוכה את משחק הכדורגל, בנוסף למשחקים נוספים והעיקר איננו המשחק, אלא חגיגת יום ההולדת, בהחלט ניתן לערוך מסיבה בסגנון זה גם במקום סגור מבלי לגרוע מהאווירה ומההנאה.

הכדור הוא עגול

טוב, לא באמת חשבתם שזה מיתוס ונשבור אותו, נכון? הכדור הוא אכן עגול וזה לא עומד להשתנות בקרוב, אך העניין הוא, שבמהלך מסיבת יום הולדת כדורגל במהלך קורסי גלישה לא נעשה שימוש בכדור בלבד, אלא גם באביזרים נוספים כגון: חישוקים, קונוסים, קביים ועוד. כל אלו למען האווירה הספורטיבית של המסיבה.

רק ספורט

ובכן, העובדה שמדובר במסיבת יום הולדת בעלת אווירה ספורטיבית, אין הכוונה לכך, שהכל מתרכז סביב התחרות! בסוף המסיבה כל הילדים יוצאים מנצחים ומקבלים מדליות. כמו כן, הטקסים המסורתיים של יום ההולדת נשמרים ובעל השמחה זוכה לכבות את הנרות שעל עוגת יום ההולדת ולחלוק אותה עם חבריו.

Comments are closed.