יום שישי , 22 מרץ 2019
חדשות רצות

חיפוי קירות

חיפוי קירות – יוקרה במראה טבעי

הגנה ויופי בקיר אחד. גם להגן על הקיר וגם להרבות את יופיו. האופנה של הוינטאז' מגיעה גם אל החיפוי של הקירות בצבעי עץ. מראה העץ הטבעי מוסיף חמימות אל כל חדר בבית ואל כל חדר בעבודה. הגוון של האלון או של עץ האגוז מעלים נינוחות אצל הנוכח בחדר ומעטה העץ מקנה תחושה של ביתיות. לכן משתמשים בו גם בבתים פרטיים, בחדרי אוכל ובאולמות בהם נערכים כנסים יוקרתיים הדורשים תפאורה יוקרתית ויפה.

חיפוי קירות נועד גם כדי לשמור על הקיר ולהגן עליו מפני רטיבות ולחות או נזקי מזג אויר בכלל. יש רטיבויות שיודעות לעלות מן הקרקע, הן לא תמיד באות דרך החלק החיצוני של הקיר. במקרים רבים לא כדאי לטפל בבעיית הניקוז התת קרקעי אלא עדיף להגן על הקירות ולהשלים עם המים שמנסים לחלחל מלמטה. חיפוי קירות מעץ הוא פתרון דקורטיבי לאלה המבקשים יופי ביחד עם קירות מחופים ומוגנים.

בשנות השבעים היה טרנד של ציפוי דמוי עץ והוא לא היה מעץ אמיתי. היו סטריפים שהוצמדו לקיר באמצעות מסמרים, כשבכל סטריפ מגרעת עליה נשען הלוח הבא. אחרי זמן הצורה הזו יצאה מן האופנה וזו החדשה שמה דגש על חללים גדולים ונקיים, כמעט קרים. אחרי כן הגיעו הצביעות המגוונות עם פטנטים של ווש אבל אחרי כל אלה, הנה אנחנו חוזרים אל חיפוי קירות במקום צביעה ואל חיפוי קירות מעץ, שנותן את המראה החמים והישן.

החיפוי עשוי עץ ומקורותיו מגוונים, מאלון ועד איפיאה, מאגוז ואורן עד למייפל. במקרים רבים מדובר בפסי רוחב ולא בפסי אורך כמו שהיה נהוג פעם. הכיוון הרוחבי מאפשר יצירת דוגמאות כמו הבלטה של אריחים מסויימים וכדומה. חיפוי קירות הוא ענף עיצובי שהוכיח את עצמו כמשמעותי ביצירת אוירה חמה ויוקרתית והקירות המחופים משלבים יופי עם יוקרה בגוונים טבעיים.

חיפוי עץ יוקרתי לקירות
קליפת עץ אגוז
אלון מגורזן
חיפויי עץ מפירוק 

מוצר יוקרתי לחיפוי קירות טלויזיה , פינות אוכל , חדרי שינה ,אולמות כנסים,חדרי vip ugus ועוד…

Comments are closed.