יום שישי , 26 אפריל 2019
חדשות רצות

זכוכית למטבח

עולם עיצוב הבית והמטבח זוכה כל העת לחידושים, טרנדים חדשים בעולם, מגמות עיצוב וסגנונות חדשים, שמציעים פתרונות לבעיות עיצוב, אבל גם חושפים חומרים חדשים שנכנסים לעולם העיצוב ונחשבים להכי מודרניים וטרנדיים. לפעמים לא מדובר על חומר חדש, אלא חומר קיים אבל השימושיות שלו חדשה וזה בדיוק מה שקורה היום עם זכוכית שהיא חדרה כחומר גלם לעיצוב המטבח ובגדול. זכוכית למטבח זה העיצוב הכי מודרני והכי חדשני שקיים.

מי חלם על זכוכית למטבח?

זכוכית בבית וגם כחומר גלם עיצובי זה לא דבר חדש. יש פינות אוכל עם פלטות זכוכית, החלונות שלנו בבית עשויים מזכוכית, המקלחון באמבטיה עשוי מזכוכית ועוד. אבל זכוכית כחיפוי למטבח למשל זה דבר חדש, ואתם יודעים מה טוב שהיא שם, כי מראה של זכוכית למטבח על ידי חיפוי זה הדבר הכי חדשני והכי מודרני שתראו. לצד תנורים וקולטי אדים, נשרו מן הקירות ציפויי הקרמיקה והאריחים ופינו את מקומם לזכוכית שקופה ומקסימה חלבית או שקופה ואפשר גם צבעונית וזה פשוט מקסים. זכוכית למטבח מעניקה לו מראה אלגנטי, יוקרתי ומחמיא. היא קלה לניקוי ונמצאת שם כאילו והיא הייתה משם מאז ומעולם.

מהם סוגי הזכוכיות לחיפוי מטבח?

הזכוכית למטבח משווקת היום בכל מיני צורות, סוגים ודגמים. יש זכוכית בגימור מט, יש זכוכית חלבית שדוחה כתמים גם של פירות וירקות, אינה מייצרת אבנית וקלה מאוד לניקוי זכוכית חלבית מעניקה מראה יוקרתי ושלוו ומתאימה מאוד למטבחים בעלי מראה מודרני או כפרי, קלסיים וגם מטבח בסגנון תעשייתי. החיפוי כאילו קיים ולא קיים, ויש מין משחק של שקוף ולא שקוף מט ולא מט וזה הדבר הכי יפה בכל זכוכית למטבח.

אחד הטרנדים הבולטים של זכוכית למטבח הוא זכוכית מודפסת בעיצובים חדשניים. אפשר להדפיס עליה הכול, החל ממילים וכלה בציורים. אתם בהחלט יכולים לבחור בהדפסה על הזכוכית, זו יכול להיות תמונת נוף, תמונה של בעלי חיים, ירקות וכל דבר אחר שאתם רוצים לראות מול העיניים כאשר אתם מבשלים. ויש גם זכוכית צבעונית שהיא הבסיס לכל פסיפס וחיפוי של זכוכית כזו יוצר סגנון קצת עתיק, וכפרי עם אלמנטים של עבודת יד.

Comments are closed.